Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Музей зброї "Арсенал"

У 1430 році у Львові було збудовано міську зброярню . У 1554 – 1556 рр. її розбирають і перебудовують за кошти міщан. Вона дістала назву «Міський арсенал».
У 1981 році арсенал відреставрували і відкрили там музей зброї. В експозиції музею величезна кількість зразків зброї з 30 країн світу. Найстаріша зброя у колекції датується XI ст.

музей арсенал стародавньої зброї музей зброї у Львові арсенал Львів


Експозиція побудована так, що кожен вид зброї викладений у хронологічному порядку, від найстаріших, до сучасних. Таким чином можна спостерігати удосконалення зброї починаючи від XI до XX ст. Багато зразків зброї декоровані дорогоцінними металами і каменями, слоновою кісткою, коралами, перлами, перламутром. Вони є справжніми шедеврами мистецтва.
В експозиції можна побачити холодну зброю (списи, алебарди, сокири, бердиші, протазани, тощо), ударну зброю (булави, чекани, бердачі), метальну зброю (луки, арбалети), вогнепальну зброю. Цікава експозиція захисного озброєння. Це кольчуги, панцирі, щити, шоломи.
Колекція музею зброї єдина в Україні.

 

Аптека - музей

В центральній частині Львова, біля Площі Ринок, на вулиці Друкарській, 2, знаходиться незвичайна пам’ятка історії. Це аптека – музей. Вона є найдавнішою діючою аптекою не тільки у Львові, а й у всій Україні. Кожен день аптеку – музей відвідують не тільки покупці ліків, але й сотні туристів, які з задоволенням оглядають експозицію музею і підземель.

аптека-музей Львів що подивитись у Львові аптека- музей екскурсія Львів


При вході в аптеку – музей, можна бачити, з обох сторін дверей, рельєфні портрети міфічних героїв: бога лікування Аскелепія (Ескулапа) і його доньки богині здоров’я Гігієн. На фасаді звисає кована вивіска з емблемою медицини, датою 1735 і написом Аптека – музей.
1735 – це рік, коли військовий фармацевт Наторп відкрив цю аптеку. Її назва була «Під чорним орлом.» В аптеці виготовляли і продавали ліки, настоянки, еліксири, мазі, косметичні засоби та лікувальні вина. Знамените червоне вино продовжують виготовляти і на сьогоднішній день.

підземелля аптеки-музею Львів підземелля Львова екскурсії визначні місця Львова Львів екскурсії


Експозиція, яка налічує більш, ніж 3000 експонатів, розповість вам про історію аптеки. Тут ви побачите старовинний посуд, колби, пробірки, глечики різних епох, в яких виготовляли і зберігали ліки. Також ви побачите старовинне аптечне обладнання різних епох, старовинну бібліотеку, яка налічує більш, як 3 тисячі книг, лабораторію для виготовлення ліків, а також лабораторію алхіміка, яку відтворили по старовинних гравюрах.
Музей було відкрито у 1966 році.

 

Музеї Львова

Львівська пивоварня і музей пива Winter_2008-010_2 Львів музей зброї
           Музей пива         Аптека - музей
    Музей зброї "Арсенал"
 

Музей пива у Львові

Львів часто називають столицею пива.  І не дивно, бо Львівське пиво завжди відрізнялось високою якістю і вишуканим смаком. Це було досягнуто завдяки віковому досвіду. Адже перша згадка про Львівське пиво датується 1384 роком.

Львів пивний тур Львівський музей пива музей пивоваріння Львів


Історія знаменитої Львівської пивоварні починається з 1715 року. Тоді житель Львова Ганко Клепер відкрив завод пивоваріння на окраїні Львова. Його іменем назвали вулицю, де знаходиться завод – Клепарівська, 18.
До 290 річниці  заводу, в жовтні 2005 року, на його території, було відкрито,  єдинний в Україні, музей пивоваріння.

дегустація пива у Львові музей пива Львівської пивоварні хмільний тур по Львову

    
На це вартує подивитись.  Після того, як пройдете через прохідну заводу, в супроводі працівника музею, попадаєте в середину. В музеї є шість залів, загальною площею 600 квадратних метрів, де зібрані більш, ніж 300 експонатів, які розповідають про історію пивоваріння у Львові. Ви побачите макети і справжні знаряддя праці пивоварів минулого і сьогодення, унікальну колекцію пивних бочок і пляшок різних часів, цікаві зразки реклами.  В програму  також включено десятихвилинний фільм про пивзавод. В музеї є дегустаційний зал. Тут, в хорошій теплій атмосфері можна спробувати всі сорти пива («Львовське світле», «Львівське міцне», «Львівське Преміум», «1715», «Високий замок», «Портер»). За бажанням можна відвідати ресторан «Пивний дім Роберта Домса», що міститься в підвалах Львівської пивоварні.

 

Каплиці Львова

Історична і архітектурна спадщина Львова багата на тільки унікальними соборами, церквами, костелами, палацами, житловими кварталами, але також і... каплицями! Так-так, саме каплицями!!! Адже, в центрі міста Львів знаходяться три знамениті каплиці, дві з яких були занесені у список світової спадщини ЮНЕСКО ще в радянські часи!

Каплиця Боїмів

 


Сторінка 1 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 21 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.