Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Підземелля Львова

Підземний Львів – це окреме, тихе, спокійне, містичне життя нашого міста. Підземелля Львова, в загальному, тягнуться на сотні кілометрів. Але не всі вони на сьогодні доступні. Підземелля костелу єзуїтів у часи середньовіччя служили  як продуктові склади, і як місце поховань,  а також як боргова тюрма. Вражають мури підземелля, які сягають до чотирьох метрів у висоту. На деяких цеглинах можна побачити відбитки пальців середньовічних майстрів, адже вони клали стіни із сирої глини, вилитої в форми. Величезне враження справляють залишки древніх фресок на стелі. На лаві однієї з кімнат підземелля можна побачити предмети побуту, що залишились з тих часів. Але найзагадковішим експонатом підземелля костелу єзуїтів є саркофаг з суцільного каменю, знайдений у  XVIII ст. Тільки кришка саркофага важить понад 600 кг. Багато таємниць пов’язано із ним. Дивним є те, що на цій могилі написано тільки рік народження. Саркофаг було знайдено із розбитою боковою стіною. Кажуть, що характер уламків був такий, ніби до саркофагу добиралися не ззовні, а намагалися вибратися з середини. Також у підземеллі можна побачити привид чорного монаха, легенду про якого розкаже екскурсовод.
В підземеллях аптеки - музею можна побачити багато унікальних експонатів. Ви відвідаєте справжню лабораторію середньовічного вченого – алхіміка, побачите книжку з старовинними рецептами лікарських препаратів,  колекцію медичних приладів тих часів, адже аптека була заснована майже чотири століття тому.  Вона і сьогодні є діючою і все збереглося незмінно до наших днів.
За дві - три години екскурсії підземеллями Львова Ви повністю відчуєте містику підземного минулого нашого міста, пізнаєте його міфи та реальність. Завершити подорож підземеллями можна в одному із підземних кафе, або ресторанів Львова, які Вам порадить наш екскурсовод.

apteka-muzey_1600x1200 Winter_2008-9_823_1600x1200 4lvot1-9rh_1600x1200

Вартість екскурсії у збірній групі - 70 грн/ос. Окремо оплачуються вхідні квитки в підземелля монастиря Домініканів, аптеку-музей та костелу Єзуїтів (по 15 грн/дор, 10 грн/діти).

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:

 0966-99-88-99 (d-juice);       050-22-22-546 (МТС);         063-39-323-39 (Life),

 

Користувачів онлайн

На даний момент 14 гостей на сайті