Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Екскурсії по Львову Тури в Карпати Водоспади Кам'янка - Волосянка

Водоспади Кам'янка - Волосянка

  Захоплююча екскурсія на 1 день.

Виїзд зі Львова о 9.00-10.00, повернення – о 17.00-18.00.
11.00 - Прибуття на водоспади Камянка. Це мальовничі водоспади, що знаходяться у тектонічному проломі гірського хребта, на території природничого національного парку "Сколівські Бескиди." Тектонічний пролом з однієї сторони обмежений крутим спуским гірського хребта, а з другої - урвистими скелями висотою до 45 метрів. По дну пролому проходить єдина дорога на село Кам'янку і протікає однойменна річка, котра перед самим водоспадом перетворюється у бурхливий і небезпечний гірський потік. Усе це справляє незабутнє враження. Повітря тут кришталево чисте. У теплу пору року тут можна покупатися, хоча вода навіть у велику спеку залишається по-Карпатськи холодною.

Автобусні тури в Карпати Тури в Карпати для школярів Дешеві екскурсії для школярів

По дорозі до м.Сколе милують око краєвиди порослих лісом гір, долина ріки Опір та різнобарвні бойківські дерев’яні церкви і будинки. По приїзді в оточене Карпатськими вершинами м.Сколе – коротка прогулянка з оглядом старовинної дерев’яної церкви Св. Пантелеймона (1597 р.).

Переїзд в с. Демня, зовнішній огляд палацу баронів Гредлів.

Родзинка подорожі -- підйом найдовшою в Україні (2710 м) підвісною канатно-крісельною дорогою (перепад висот 550 м), яка знаходиться за с.Волосянка Сколівського району, на вершину г. Високий Верх (1242 м.н.р.м.). Тут відкривається захоплююча подих панорама Карпатських хвойних лісів, синіх гірських вершин та смарагдових полонин. Краєвид, який Ви побачите, охоплює декілька десятків кілометрів в радіусі. Особливо красива панорама відкривається на вершини Вододільного хребта,  висота яких становить 1000-1285 м. н.р.м. Гірське повітря таке чисте, що бадьорить і запаморочує голову

На вершині гори в колибі «Високий Верх» можна покататись на колоритно прикрашених гуцульських конях і смачно перекусити (за додаткову плату), насолоджуючись при цьому чудовими карпатськими краєвидами .
Вартість екскурсії
У вартість включено екскурсійне і транспортне обслуговування.
У вартість не входить квиток на канатно-крісельний підйомник (45 грн)

 

Користувачів онлайн

На даний момент 19 гостей на сайті