Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Еротичний Львів

Erotychnyj_Lviv-001Багато хто мріє про романтичний відпочинок у Львові, але мало хто знає, що тут проводяться екскурсії для дорослих «Еротичний Львів»!!! Під час них ви дізнаєтесь і побачите багато чого такого, що зазвичай екскурсоводи не розповідають і не показують… Після екскурсії – відвідування одного із популярних стрип-клубів міста (за бажанням).
…Ви почуєте романтичну історію кохання польського короля Владислава IV до львів’янки Ядвіжки Лужковської та побачите середньовічний будинок, в якому вона проживала. А трагічна історія кохання львівських «Ромео» і «Джульєтти», італійця Мікеліні та українки Пелагеї, зворушить Вас до сліз. Повернути веселий настрій Вам допоможуть сороміцького характеру барельєфи на фасадах деяких старовинних будинків. Деякі барельєфи свідчили про те, що там знаходились будинки розпусти, а деякі були просто добре замаскованими під еротику алегоріями. Ви дізнаєтеся, де знаходилися найперший «веселий» будинок у Львові та колишній район «червоних ліхтарів», де поставлено пам’ятник засновнику мазохізму Леопольду фон Захер Мазоху і де він проживав у Львові. Ми розповімо Вам яким було покарання за найдревніше ремесло у середньовічному Львові, старовинні львівські порядки моралі і як вони змінювалися протягом віків.
Вартість екскурсії для дорослих – 100 грн з особи, тривалість 2 год.
Вартість екскурсії для дорослих та відвідування стрип – клубу – 280 грн/ос. Вартість включає супровід та вхідні квитки до клубу. Оплата не за певну кількість стрип - танців, а за вхід!!! Насолоджуйтесь еротик - шоу у Львові хоч до… ранку!
Відвідування стрип – шоу без екскурсії «Еротичний Львів» - 200 грн/ос (початок шоу - 21.00 вечора, завершення - 06.00 ранку).
Замовлення за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:    Замовити

 

Користувачів онлайн

На даний момент 9 гостей на сайті