Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

АВТОБУСНА / АВТОМОБІЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ЛЬВОВУ

Оглядова екскурсія / тур по Львову на автомобілі / автобусі є однією з найбільш популярних. Вона дасть Вам відповідь на питання: «Що подивитися у Львові» протягом… всього 2-3 годин. Справа в тому, що екскурсія включає внутрішній і зовнішній огляд пам’яток архітектури та інших визначних місць, котрі майже ніколи не показують під час пішохідних екскурсій через їхню віддаленість від центру, але без яких Львів неможливо уявити. Сюди відносять в першу чергу бароковий ансамбль собору Св. Юра – головної святині греко-католиків України, костел Св. Ельжбети – найвищу сакральну споруду Львова (висота шпилів – до 80 м), костел Св. Магдалени (зараз Дім органної музики, що має другий по величині орган України), монастир Св. Лазаря, пам’ятник С. Бандері, ж/д вокзал. В соборі Св. Юра у Вас буде можливість оглянути його вишуканий інтер’єр,  підземні крипти, де поховані визначні митрополити греко - католицької церкви , а також почути історію та поклонитися чудотворній іконі Божої Матері Теребовлянської, котра зцілила не одну сотню людей.

Екскурсії по Львову Тури у Львів Львів замки

Під час подорожі по Львову на автобусі / автомобілі Ви також побачите національні університети «Львівська політехніка» і імені І. Франка (колишній галицький сейм часів австрійської імперії). Апогеєм екскурсії стане підйом на найвищу точку міста - оглядовий майданчик гора Високий Замок (413 м н. р. м.), звідки відкривається панорама цілого Львова з висоти пташиного лету.

Цю екскурсію можна почати відразу після Вашого прибуття на ж/д вокзал Львова (див. "Екскурсії до Львова з інших міст"). В цьому випадку Вам не прийдеться добиратися до місця проживання громадським транспортом, економите час, а також, у випадку прибуття рано-вранці, і гроші за раннє поселення.
 

Вартість автобусної екскурсії в збірній групі - 150 грн/ос.

У вартість входить автобусне та екскурсійне обслуговування.

У вартість НЕ входять вхідні квитки на Личаківський цвинтар: 30 грн/дор, 20 грн/студ, або учніÂ 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

Екскурсії по Львову

 

Користувачів онлайн

На даний момент 5 гостей на сайті