Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Почаївська лавра

Почаївська лавра це найбільша православна святиня в Західній Україні, та друга, після Києво – Печерської лаври в Україні.  Ще з давніх часів і по сьогоднішній день тисячі прочан ідуть і їдуть до Почаєва, щоб вшанувати це величне святе місце. Найбільші дні прощі 5 серпня – Почаївської Божої Матері,  28 серпня, на Успення Пресвятої Богородиці, та 10 вересня, на Преподобного Іова. В лаврі є печерна церква монаха  Іова, де зберігаються його мощі. Багато людей намагаються доторкнутися до мощей, щоб оздоровитися, адже ще за життя Іов володів благодаттю Божою за праведне життя, та міг зцілювати. Багато людей могли бачити сяйво над його могилою.

Почаївська лавра Почаївська лавра екскурсії Почаївська лавра тури зі Львова


Побудована лавра на кам’яній горі, висотою 75 метрів над округою. За легендою, лавру заснували ченці з Києво – Печерської лаври, які тікали від татар на захід у 1240 році. По дорозі вони зупинилися переночувати біля гори. Їм явилася Божа Мати і вони вирішили зостатися там. Печери у горі служили першими келіями. Відбиток стопи Діви Марії залишився на камені і з цього місця забило цілюще джерело.
В головному вівтарі зберігається чудотворна ікона Божої Матері. У 1597 році поміщиця Ганна Гойська подарувала ікону монастирю. На Волинь ікону привіз з Константинополя грецький митрополит Іеофіт. Він зупинився у домі поміщиці на відпочинок. За гостинний прийом, подарував їй ікону. Ікона зцілила народженого сліпим брата Ганни Гойської. З тих пір було дуже багато чудесних зцілень іконою. У 1675 році Почаївську лавру оточили турки, але несподівано відступили. Це також зараховують до благодатей ікони.
Почаївська лавра вражає своїми настінними розписами, скульптурами і орнаментами. До лаври належать такі споруди: Свято – Успенський собор і келії ( 1771-1782рр.); Архієрейський дім (1825р.); надбрамний корпус (1835р.); дзвіниця висотою 35 м. (1861-1869рр.); Троїцький собор (1902- 1912рр.)

Вартість екскурсійної поїздки в Почаївську Лавру та озеро Св.Анни - 350 грн/дор, діти - 300 грн.

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

 

Користувачів онлайн

На даний момент 5 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.