Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Жовква - Крехів

Екскурсія триває 6 год без відвідування печерного монастиря, або 7-8 год при його відвідуванні.
 Виїзд зі Львова – о 9.00, повернення у Львів – максимум о 17.00.

Вартість екскурсії без вхідних квитків - 300 грн/ос. Вартість вхідних квитків у Жовківський замок - 3 грн/ос, Крехівський монастир - благочинний внесок. 

Жовква - улюблене приватне місто-резиденція короля Яна III Собеського – переможця турків під Віднем у 1683 р. Тут перебували гетьмани І. Мазепа, П. Дорошенко, непереможний С. Жолкевський. Півроку тут проживав Петро I під час Північної війни і саме тут він склав план розгрому шведів. Проте, чи спрацював він, ми розповімо під час екскурсії. Деякі історики вважають, що саме у Жовкві народився Богдан Хмельницький

жовква замок в жовкві місто жовква

Попавши на центральну площу Жовкви, усвідомлюєш, що час завмер тут ще з кінця 16 ст. через відсутність значних архітектурних змін уцілілих старовинних будинків. Більше того, велич архітектури органічно вписується в довколишню природу неймовірної краси, оскільки Жовква знаходиться біля підніжжя порослих лісом Розточанських пагорбів. В місті з часів середньовіччя збереглись будинки, квартали, каземати, Жовківський замок (1594-1606 рр.), «падаюча» вежа-дзвінниця, костели Св. Лаврентія та домініканський (17-18 ст.), що побудований за взірцем храму з Неаполя, найбільша в Європі у 17 ст. ренесансна синагога, дерев'яна церква Різдва (1705), Василіанська церква та монастир (17-20 cт.), де зберігаються мощі священника, чудотворця і мученика Св. Партенія.

Середньовічний Крехівський монастир - це цілий оборонний комплекс з високими стінами, бійницями, оглядовими вежами і глибоким ровом для захисту від татар. Оточений лісистими Розточанськими пагорбами. Донині діючий монастир славетний своєю історією, легендами та чудотворними іконами. Тут у Вас буде можливість вклонитися чудотворній іконі Пречистої Діви Марії. Розповідають, що ікона була принесена в монастир після того, як очі Діви Марії почали кровоточити і сльози текли без перерви кілька тижнів. Після цього ікона почала виздоровляти хворих і повертати зір сліпим.

середньовічний крехівський монастир Крехів монастир у Крехові

 

Святе джерело знаходиться приблизно в 1 км від монастиря. До нього треба добиратися через ліс, піднімаючись частину шляху дещо похилим пагорбом. Однак, вода із джерела дуже смачна і корисна, тому ваші труди окупляться сторицею! Є припущення, що, виявивши цілющу силу цього джерела, чернеці-схимники Йоіл та Сильвестр вирішили саме біля цього місця заснувати монастир в 1612-1618 рр. Й справді, попавши сюди, Ви відчуєте неймовірний приплив енергії! Багато людей регулярно приїжджають сюди здалека, щоби набрати святої води!
 

При замовленні 6-7-годинної екскурсії Ви також відвідаєте печерні церкву Благовіщення та монастир під назвою "Камінь Тимоша". Саме тут в кінці XVI ст. оселилися згадані ченці.

 

У вартість включено екскурсійне й транспортне обслуговування та вхідний квиток на територію Жовківського замку.
 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); ·050-22-22-546 (МТС); ·063-39-323-39 (Life).

 

Користувачів онлайн

На даний момент 50 гостей на сайті