Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Жовква - Крехів

Екскурсія триває 6 год без відвідування печерного монастиря, або 7-8 год при його відвідуванні.
 Виїзд зі Львова – о 9.00, повернення у Львів – максимум о 17.00.

Вартість екскурсії без вхідних квитків - 300 грн/ос. Вартість вхідних квитків у Жовківський замок - 3 грн/ос, Крехівський монастир - благочинний внесок. 

Жовква - улюблене приватне місто-резиденція короля Яна III Собеського – переможця турків під Віднем у 1683 р. Тут перебували гетьмани І. Мазепа, П. Дорошенко, непереможний С. Жолкевський. Півроку тут проживав Петро I під час Північної війни і саме тут він склав план розгрому шведів. Проте, чи спрацював він, ми розповімо під час екскурсії. Деякі історики вважають, що саме у Жовкві народився Богдан Хмельницький

жовква замок в жовкві місто жовква

Попавши на центральну площу Жовкви, усвідомлюєш, що час завмер тут ще з кінця 16 ст. через відсутність значних архітектурних змін уцілілих старовинних будинків. Більше того, велич архітектури органічно вписується в довколишню природу неймовірної краси, оскільки Жовква знаходиться біля підніжжя порослих лісом Розточанських пагорбів. В місті з часів середньовіччя збереглись будинки, квартали, каземати, Жовківський замок (1594-1606 рр.), «падаюча» вежа-дзвінниця, костели Св. Лаврентія та домініканський (17-18 ст.), що побудований за взірцем храму з Неаполя, найбільша в Європі у 17 ст. ренесансна синагога, дерев'яна церква Різдва (1705), Василіанська церква та монастир (17-20 cт.), де зберігаються мощі священника, чудотворця і мученика Св. Партенія.

Середньовічний Крехівський монастир - це цілий оборонний комплекс з високими стінами, бійницями, оглядовими вежами і глибоким ровом для захисту від татар. Оточений лісистими Розточанськими пагорбами. Донині діючий монастир славетний своєю історією, легендами та чудотворними іконами. Тут у Вас буде можливість вклонитися чудотворній іконі Пречистої Діви Марії. Розповідають, що ікона була принесена в монастир після того, як очі Діви Марії почали кровоточити і сльози текли без перерви кілька тижнів. Після цього ікона почала виздоровляти хворих і повертати зір сліпим.

середньовічний крехівський монастир Крехів монастир у Крехові

 

Святе джерело знаходиться приблизно в 1 км від монастиря. До нього треба добиратися через ліс, піднімаючись частину шляху дещо похилим пагорбом. Однак, вода із джерела дуже смачна і корисна, тому ваші труди окупляться сторицею! Є припущення, що, виявивши цілющу силу цього джерела, чернеці-схимники Йоіл та Сильвестр вирішили саме біля цього місця заснувати монастир в 1612-1618 рр. Й справді, попавши сюди, Ви відчуєте неймовірний приплив енергії! Багато людей регулярно приїжджають сюди здалека, щоби набрати святої води!
 

При замовленні 6-7-годинної екскурсії Ви також відвідаєте печерні церкву Благовіщення та монастир під назвою "Камінь Тимоша". Саме тут в кінці XVI ст. оселилися згадані ченці.

 

У вартість включено екскурсійне й транспортне обслуговування та вхідний квиток на територію Жовківського замку.
 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); ·050-22-22-546 (МТС); ·063-39-323-39 (Life).

 

Користувачів онлайн

На даний момент 15 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.