Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Cтатті Святкові тури у Львів 8 березня у Львові тур на 2 дні

8 березня у Львові тур на 2 дні

Екскурсійна програма для індивідуалів і групп 08 - 09.03, 09-10.03, 10-11.2012
 

«Що любов об’єднає, смерть не розлучить...» , 1594 р.
Львівські Ромео і Джульєтта (італієць Мікеліні і українка Пелагея)
 

1 день
 

Приїзд у Львів.
Поселення згідно правил розрахункового часу (заселення 12:00 - 13:00). Можемо організувати трасфер за дод. оплату.
 

14:00 Оглядова пішохідна екскурсія "Весна кохання в середньовічному Львові".
Проспект Свободи – це єдиний центральний проспект в Україне, під яким протікає... ріка!!! Огляд площі Ринок - історичного центру міста, Ратуші, Аптеки – музею, барокового Домініканського костелу (названого багатьма собором за свою красу), Вірменського кварталу - перлини сходу у Львові, комплексу Успенської церкви і таємничої каплиці Боїмів (перші об’єкти, занесені за свою унікальність в список світової спадщини UNESCO), оборонного Бернардинського монастиря, розкішного костелу Єзуїтів, готичного Латинського собору, головної святині римо-католиків, руїн синагоги «Золота роза», пам’ятника князю - королю Данилу Галицькому - засновнику Львова і багато іншого.

Поїздка у Львів на 8 Березня Відпочинок у Львові Київ поїздка у Львів на 1 день


Під час екскурсії Ви почуєте трагічні і зі щасливим кінцем історії кохання відомих у свій час жителів міста, побачите будинки і палаци, де вони жили, раділи і страждали… Ви прогуляєтеся місцями львівських Ромео і Джульєтти, дізнаєтеся, де вони поховані.

 В екскурсовода Ви отримаєте інформацію про найпопулярніші у туристів і львів’ян місця відпочинку і розваг, а також програму заходів. При кожному бронюванні для орієнтації по місту і «звабливих» місцях Ви отримаєте карту міста.
Вільний час для самостійних прогулянок по місту, дарування квітів коханій і участь в різноманітних заходах та розвагах для дітей і дорослих,
 

Романтична вечеря по-галицьки (за дод. плату - всього 65 грн/ос.)
 

Увечері за додаткову оплату пропонуємо: «Екскурсія для дорослих» або «Середньовічний Бал»

2 день - 09.03
Сніданок.
10:00 – 13.00 - Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів» (за вашим бажанням екскурсію можна замінити на екскурсійний тур по «Замках «Золотої Підкови» Львівщини» (допл. 175 грн/люд.)
 

«…Це було так давно, ще за часів бабці Австрії…» часто любили повторювати львів’яни похилого віку про період лояльної політики австрійських імператорів. Це був час першого поїзда і електричного трамваю, культури кави і шоколаду, пам’ятників архітектури, що нагадують стару Європу.
Це був час Другого Розквіту Львова…

8 Березня у Львові екскурсії Відпочинок у Львові весною Поїздки у Львів на вихідні


Прогулянка кварталами епохи величі Австро-Угорської імперії. Починається з проспекту Свободи, права сторона якого нагадує середньовіччя, а ліва – епоху сецесії, еклектики і романтизму XIX ст. Зовнішній огляд австрійських будівель, палаців, пасажів і вулиць. Серед іншого Ви побачите Університет ім. І.Франка - колишній сейм королівства Галичини і Лодомерії, Політехніку, шедеври бароко у Львові: собор Св. Юра і костел М.Магдалени, Картинну галерею, Оссолінеум, Головну почту, палаци графа Потоцького (найгарніший у Львове, французький класицизм), Сапєгів (французьке бароко), ренесансний палац-копія флорентійського Палаццо Строцці, арсенал Сенявських, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу – польському поету, «ширяючу в повітрі» статую Меркурія, готелі «Жорж» (найстаріший в місті), «Гранд», «Імперіал», перший в місті хмарочос поч. XX ст.., квартал «червоних ліхтарів» XIX ст. і багато іншого. (3 години).
Вільний час. Після обіду пропонуємо факультативні екскурсії, або відвідування музеїв, театрів...

ВАРТІСТЬ ТУРУ з особи при розміщенні в номері "стандарт", або квартирі подобово, в грн.

Хостел
Люкс-хостел Квартира Готель** Квартира Готель** Готель*** Готель****

окраїна центр центр ближній центр центр центр центр

240 250 270 290 290 330 330 470 520
Увага! Ціни дійсні при бронюванні заздалегідь!
Для дітей до 12 р з батьками, школярів і груп більше 10 чол. - скидки!
 

У вартість входить :
- проживання (1 ніч) в готелі вибраної категорії, 1-кім. квартирі подобово (2-3-місне розміщення), або хостелі (3-6- місне);
- екскурсійне обслуговування згідно програми;
- сніданки (тільки в готелях 3***, 4****)
- медична страхівка для громадян України;
 

У вартість не входить:
- харчування (крім сніданку в готелях 3***, 4****) ;
- факультативи;
- вхідні квитки;

                                 Програми на 8 березня Львів

 

Якщо бажаєте замовити цей тур у VIP-форматі для своєї сім'ї, тоді вартість туру становитиме 490 грн на всіх + проживання.
 

Якщо бажаєте замовити тур "8 Березня у Львові: тур на 2 дні", то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life),    044-383-2-382 (для Києва і області);

  

 

Користувачів онлайн

На даний момент 20 гостей на сайті