Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Музей пива у Львові

Львів часто називають столицею пива.  І не дивно, бо Львівське пиво завжди відрізнялось високою якістю і вишуканим смаком. Це було досягнуто завдяки віковому досвіду. Адже перша згадка про Львівське пиво датується 1384 роком.

Львів пивний тур Львівський музей пива музей пивоваріння Львів


Історія знаменитої Львівської пивоварні починається з 1715 року. Тоді житель Львова Ганко Клепер відкрив завод пивоваріння на окраїні Львова. Його іменем назвали вулицю, де знаходиться завод – Клепарівська, 18.
До 290 річниці  заводу, в жовтні 2005 року, на його території, було відкрито,  єдинний в Україні, музей пивоваріння.

дегустація пива у Львові музей пива Львівської пивоварні хмільний тур по Львову

    
На це вартує подивитись.  Після того, як пройдете через прохідну заводу, в супроводі працівника музею, попадаєте в середину. В музеї є шість залів, загальною площею 600 квадратних метрів, де зібрані більш, ніж 300 експонатів, які розповідають про історію пивоваріння у Львові. Ви побачите макети і справжні знаряддя праці пивоварів минулого і сьогодення, унікальну колекцію пивних бочок і пляшок різних часів, цікаві зразки реклами.  В програму  також включено десятихвилинний фільм про пивзавод. В музеї є дегустаційний зал. Тут, в хорошій теплій атмосфері можна спробувати всі сорти пива («Львовське світле», «Львівське міцне», «Львівське Преміум», «1715», «Високий замок», «Портер»). За бажанням можна відвідати ресторан «Пивний дім Роберта Домса», що міститься в підвалах Львівської пивоварні.

 

Користувачів онлайн

На даний момент 8 гостей на сайті