Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Аптека - музей

В центральній частині Львова, біля Площі Ринок, на вулиці Друкарській, 2, знаходиться незвичайна пам’ятка історії. Це аптека – музей. Вона є найдавнішою діючою аптекою не тільки у Львові, а й у всій Україні. Кожен день аптеку – музей відвідують не тільки покупці ліків, але й сотні туристів, які з задоволенням оглядають експозицію музею і підземель.

аптека-музей Львів що подивитись у Львові аптека- музей екскурсія Львів


При вході в аптеку – музей, можна бачити, з обох сторін дверей, рельєфні портрети міфічних героїв: бога лікування Аскелепія (Ескулапа) і його доньки богині здоров’я Гігієн. На фасаді звисає кована вивіска з емблемою медицини, датою 1735 і написом Аптека – музей.
1735 – це рік, коли військовий фармацевт Наторп відкрив цю аптеку. Її назва була «Під чорним орлом.» В аптеці виготовляли і продавали ліки, настоянки, еліксири, мазі, косметичні засоби та лікувальні вина. Знамените червоне вино продовжують виготовляти і на сьогоднішній день.

підземелля аптеки-музею Львів підземелля Львова екскурсії визначні місця Львова Львів екскурсії


Експозиція, яка налічує більш, ніж 3000 експонатів, розповість вам про історію аптеки. Тут ви побачите старовинний посуд, колби, пробірки, глечики різних епох, в яких виготовляли і зберігали ліки. Також ви побачите старовинне аптечне обладнання різних епох, старовинну бібліотеку, яка налічує більш, як 3 тисячі книг, лабораторію для виготовлення ліків, а також лабораторію алхіміка, яку відтворили по старовинних гравюрах.
Музей було відкрито у 1966 році.

 

Користувачів онлайн

На даний момент 16 гостей на сайті