Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Визначні місця Львова

Визначні місця Львова

Визначні місця Львова

Достопремечательностей Львова
Львів - дуже древній і прекрасний місто. Приїжджаючи сюди, Ви опинитесь у справжньому європейському місті, який іноді називають маленьким Парижем за свою схожість зі столицею Франції. Вузькі вулички, старовинні будівлі - все це пахне історією. Львів красивий настільки, що схожий на музей архітектури під відкритим небом. Все це завдяки різним архітектурних та культурних пам'яток Львова. Подивитися їх можна на карті міста.

Відразу після прибуття до Львова, кидається в очі величезна кількість його пам'яток. Пам'ятники архітектури міста виглядають захоплююче як сніжною зимою, так і дощовою восени і квітучою весною, а влітку Львів перетворюється на квітуче місто: багато клумб, балкони в кольорах, літні бари і кафе потопають у квітах. Хто не бував у Європі, вважайте, що Ви потрапили в один з європейських міст.
Всі пам'ятки Львова налічують майже 2 тис. історико-архітектурних будівель, близько 40 музеїв, 30 парків і десятки пам'ятників. У першу чергу варто відвідати Високий замок або Ратушу, з яких відкривається прекрасна панорама на все місто.

Дуже цікавою для туристів з історико-архітектурної точки зору є площа Ринок. Ансамбль головній площі Львова почала формуватися в XIV ст. за зразком європейських середньовічних міст. Оточують її 44 будинки, вони відрізняються за стилем (ренесанс, бароко, ампір) і часу побудови. Посередині стоїть символ Львова - ратуша, в якій розміщуються міські влади.

Приїхавши до Львова, не можливо не сфотографуватися біля ще однієї пам'ятки: Оперним театром ім. Соломії Крушельницької - ще одним символом міста. Побудований театр в 1900 році і за красою не поступається театрам Європи.

Львів відрізняється красою архітектурних споруд, а також великою кількістю соборів, монастирів і костелів. Цікаво на них подивитися не тільки парафіянам, але й звичайним туристам, адже багато з них є пам'ятками архітектури, тут зберігаються святині, яким поклоняються паломники з усього світу. Всі вони розташовані в центрі міста.

Домініканський собор (Костел Божого Тіла ордена домініканців) - прекрасне історичну будівлю, яке збереглося до наших днів, було побудовано в 1745 р. на місці зведеного раніше готичного костелу.

Ще однією визначною пам'яткою міста є Вірменська церква, побудована в другій половині XIV століття (1363-1370 рр..) Майстром Доре. Протягом століть була вона громадським і релігійним центром вірменської колонії у Львові. Надалі навколо церкви склався один із найцікавіших ансамблів, до якого ввійшли дзвіниця (1571, П. Красовський), палац архієпископа (XVIII ст.), Вірменський банк (XVII ст.), Монастир бенедиктинок (1682), пам'ятна колона з фігурою св. Христофора та дерев'яний вівтар з композицією "Голгофа" (XVIII ст.), Огорожі та брами (XVII-XIX ст.).

Також у сакральний Львів входить єзуїтський костел св. Петра і Павла, який нещодавно став відкритим для загального огляду. Дуже цікавим буде Латинський кафедральний собор - єдина споруда готичного Львова, церква Успіння Богородиці, комплекс монастиря та костелу бернардинців, собор святого Юра. Така різноманітність релігійних пам'яток і поєднання архітектурних стилів можна пояснити тим, що Львів довгий час перебував у складі Польщі, а потім - Австро-Угорської імперії.

У місті розташовані 12 вузів, тут знаходиться один з найстаріших у Центральній Європі та перший, заснований в Україні, університет, де викладав український письменник, поет, публіцист, перекладач, учений, громадський і політичний діяч Іван Франко (Львівський національний університет ім. Івана Франка ). Біля університету розташована ще одна пам'ятка Львова - парк ім. І. Франка, колись парк ім. Костюшка. Відвідування вузів у Львові буде корисним для школярів, так як львівські університети (в т.ч. і Львівський національний університ «Львівська політехніка») по рейтингу займають одне з перших місць за кількістю абітурієнтів в Україні.

Родзинкою міста є різноманітність тематичних кафе і ресторанів. Ці достопрімечатьльності м. Львів будуть цікаві не тільки для дорослих туристів, але і для дітей. Чого варто побувати в кафе «Дім легенд»! Всі покажчики в центрі Львова для зручності іноземних туристів продубльовані англійською мовою.

Але не тільки в самому місті є пам'ятки. У Львівській області - багато замків, маршрут по яких можна пройти за 24 години. "Золота Підкова" - один з найпопулярніших туристичних маршрутів по замках Львівщини. Заслуговують на увагу п'ять замків - в Олеську, Підгірцях, Золочеві, Свіржі та Старому Селі, а також монастир в Уневі. Всі ці безцінні пам'ятки архітектури знаходяться недалеко один від одного. Побувавши там, ви поринете у відчуття минулих століть.

Замовляйте тури по туристичних пам'яток Львова, щоб ближче дізнатися це древнє місто і ще не раз приїхати сюди за новими і новими враженнями і назавжди полюбити цей маленький Париж під назвою Львів.

Якщо ж Вас цікавить науково-популярна інформація і візуальне ознайомлення з цікавими місцями та будівлями Львова, то, не вагаючись, замовляйте у нас «Екскурсія по Львову», або "Оглядову пішохідну екскурсію по Львову"  за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life).

Історико-архітектурні пам'ятки Львова

 

Користувачів онлайн

На даний момент 27 гостей на сайті