Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Визначні місця Львова

Визначні місця Львова

Визначні місця Львова

Достопремечательностей Львова
Львів - дуже древній і прекрасний місто. Приїжджаючи сюди, Ви опинитесь у справжньому європейському місті, який іноді називають маленьким Парижем за свою схожість зі столицею Франції. Вузькі вулички, старовинні будівлі - все це пахне історією. Львів красивий настільки, що схожий на музей архітектури під відкритим небом. Все це завдяки різним архітектурних та культурних пам'яток Львова. Подивитися їх можна на карті міста.

Відразу після прибуття до Львова, кидається в очі величезна кількість його пам'яток. Пам'ятники архітектури міста виглядають захоплююче як сніжною зимою, так і дощовою восени і квітучою весною, а влітку Львів перетворюється на квітуче місто: багато клумб, балкони в кольорах, літні бари і кафе потопають у квітах. Хто не бував у Європі, вважайте, що Ви потрапили в один з європейських міст.
Всі пам'ятки Львова налічують майже 2 тис. історико-архітектурних будівель, близько 40 музеїв, 30 парків і десятки пам'ятників. У першу чергу варто відвідати Високий замок або Ратушу, з яких відкривається прекрасна панорама на все місто.

Дуже цікавою для туристів з історико-архітектурної точки зору є площа Ринок. Ансамбль головній площі Львова почала формуватися в XIV ст. за зразком європейських середньовічних міст. Оточують її 44 будинки, вони відрізняються за стилем (ренесанс, бароко, ампір) і часу побудови. Посередині стоїть символ Львова - ратуша, в якій розміщуються міські влади.

Приїхавши до Львова, не можливо не сфотографуватися біля ще однієї пам'ятки: Оперним театром ім. Соломії Крушельницької - ще одним символом міста. Побудований театр в 1900 році і за красою не поступається театрам Європи.

Львів відрізняється красою архітектурних споруд, а також великою кількістю соборів, монастирів і костелів. Цікаво на них подивитися не тільки парафіянам, але й звичайним туристам, адже багато з них є пам'ятками архітектури, тут зберігаються святині, яким поклоняються паломники з усього світу. Всі вони розташовані в центрі міста.

Домініканський собор (Костел Божого Тіла ордена домініканців) - прекрасне історичну будівлю, яке збереглося до наших днів, було побудовано в 1745 р. на місці зведеного раніше готичного костелу.

Ще однією визначною пам'яткою міста є Вірменська церква, побудована в другій половині XIV століття (1363-1370 рр..) Майстром Доре. Протягом століть була вона громадським і релігійним центром вірменської колонії у Львові. Надалі навколо церкви склався один із найцікавіших ансамблів, до якого ввійшли дзвіниця (1571, П. Красовський), палац архієпископа (XVIII ст.), Вірменський банк (XVII ст.), Монастир бенедиктинок (1682), пам'ятна колона з фігурою св. Христофора та дерев'яний вівтар з композицією "Голгофа" (XVIII ст.), Огорожі та брами (XVII-XIX ст.).

Також у сакральний Львів входить єзуїтський костел св. Петра і Павла, який нещодавно став відкритим для загального огляду. Дуже цікавим буде Латинський кафедральний собор - єдина споруда готичного Львова, церква Успіння Богородиці, комплекс монастиря та костелу бернардинців, собор святого Юра. Така різноманітність релігійних пам'яток і поєднання архітектурних стилів можна пояснити тим, що Львів довгий час перебував у складі Польщі, а потім - Австро-Угорської імперії.

У місті розташовані 12 вузів, тут знаходиться один з найстаріших у Центральній Європі та перший, заснований в Україні, університет, де викладав український письменник, поет, публіцист, перекладач, учений, громадський і політичний діяч Іван Франко (Львівський національний університет ім. Івана Франка ). Біля університету розташована ще одна пам'ятка Львова - парк ім. І. Франка, колись парк ім. Костюшка. Відвідування вузів у Львові буде корисним для школярів, так як львівські університети (в т.ч. і Львівський національний університ «Львівська політехніка») по рейтингу займають одне з перших місць за кількістю абітурієнтів в Україні.

Родзинкою міста є різноманітність тематичних кафе і ресторанів. Ці достопрімечатьльності м. Львів будуть цікаві не тільки для дорослих туристів, але і для дітей. Чого варто побувати в кафе «Дім легенд»! Всі покажчики в центрі Львова для зручності іноземних туристів продубльовані англійською мовою.

Але не тільки в самому місті є пам'ятки. У Львівській області - багато замків, маршрут по яких можна пройти за 24 години. "Золота Підкова" - один з найпопулярніших туристичних маршрутів по замках Львівщини. Заслуговують на увагу п'ять замків - в Олеську, Підгірцях, Золочеві, Свіржі та Старому Селі, а також монастир в Уневі. Всі ці безцінні пам'ятки архітектури знаходяться недалеко один від одного. Побувавши там, ви поринете у відчуття минулих століть.

Замовляйте тури по туристичних пам'яток Львова, щоб ближче дізнатися це древнє місто і ще не раз приїхати сюди за новими і новими враженнями і назавжди полюбити цей маленький Париж під назвою Львів.

Якщо ж Вас цікавить науково-популярна інформація і візуальне ознайомлення з цікавими місцями та будівлями Львова, то, не вагаючись, замовляйте у нас «Екскурсія по Львову», або "Оглядову пішохідну екскурсію по Львову"  за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life).

Історико-архітектурні пам'ятки Львова

 

Користувачів онлайн

На даний момент 11 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.