Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Святкування Різдва у Львові

Різдвяний фестиваль «Велика коляда у Львові»

Святкування Різдва Христового - це особлива подія в релігійно-духовному житті кожної людини. Різдвяні традиції нашого народу особливо яскраво підкреслюють велич народження Божого Сина, який своїм приходом у цей світ з'єднав Небо із Землею. Святкування Різдва для кожної української сім'ї супроводжується не тільки релігійними переживаннями, але й барвистими українськими християнськими традиціями. У Львові відчувається особлива атмосфера Різдва. Чудові вертепи, стародавні колядки, різдвяні ярмарки, шопка та доброзичливі люди роблять Львів не тільки архітектурної візитівкою України, а й центром Різдвяних гулянь в нашій країні.

У стародавні часи і до сьогоднішнього дня колядування в Україні починалося ближче до завершення різдвяної вечері, зазвичай складається з 12-ти пісних страв. Вечеря складалася з вареників з капустою, грибний підливи, голубців з картоплею, 1-2 рибних страв, компоту із сушки та інших страв. Зазвичай перед початком вечері глава сім'ї читав вголос молитву, її мовчки читали також інші члени сім'ї. Після завершення молитви треба було три рази перехреститися за християнським звичаєм. Першою трапезою був, як це не парадоксально, зубчик часнику, який треба було цілком з'їсти на голодний шлунок: не забувайте, що в день перед Різдвом треба дотримуватися посту.

Щоб дізнатися справжні Українські та місцеві Різдвяні звичаї, Ви можете замовити у нас Різдвяну програму на вечір 6 січня 2014 в одному з ресторанів чи кафе Львова (екскурсії, різдвяний святвечір та вечеря з 12-ти страв, виступ вертепів та колядників). Вартість різдвяної вечері коливається в різних ресторанах міста і становить від 100 до 250 грн.

Для духовно-культурного піднесення народу в часі Різдвяних свят, а також для збереження і розвитку різдвяних традицій, протягом багатьох років у храмі Пресвятої Євхаристії, який є Центром душпастирства молоді УГКЦ, у Львові, пл. Музейна, 3, традиційно проводиться різдвяний фестиваль "Велика Коляда", що стало невід'ємною частиною святкування Різдва у Львові.
Метою фестивалю є більш глибоке пізнання та популяризація різдвяних традицій усіх куточків України. Цьогорічний фестиваль заохочує учасників до виконання колядок, щедрівок, поздоровлень і інших різдвяних творів. Ці заходи збирають дуже багато шанувальників не тільки з України, а із зарубіжжя. Туристи повертаються додому з незабутніми враженнями, позитивними відгуками про Різдвяних подорожах до Львова.

Туристична компанія «Серпанок» організовує різдвяні канікули (відпочинок) до Львова для сімей, груп школярів і співробітників. Програму різдвяних турів або екскурсій на 2014 рік у Львів потрібно уточнювати по телефону.

Відпочинок у Львові

Тур до Львова з Києва...

 

Користувачів онлайн

На даний момент 3 гостей на сайті