Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home

Олеський замок

Олеський замок - пам'ятка архітектури і історії XIII—XVIII століття - розташований у смт Олесько, Буського району Львівської області. Це, без сумніву, найвідоміший замок Львівщини та найбагатший за своєю колекцію середньовічних портретів та ікон замок України. Був відроджений директором Львівської картинної галереї, Героєм України Борисом Возницьким із цілковитої руїни. Зараз він є філіалом Львівської Галереї Мистецтв, де експонуються зразки декоративного та ужиткового середньовічного мистецтва. 
 

Олеський замок казковим маревом з'являється перед пасажирами та водіями, що їдуть трасою Київ - Львів. Твердиня стоїть на самотній горі, що відокремлена від пагорбів Гологірського кряжу, і має висоту приблизно 50 м. У плані замок є дещо незвичним - овальним, але це зумовлено формою верхівки гори. Замок має лишень одну в’їздну вежу. Стіни замку підпирають міцні контрфорси. Замкові мури з плином часу були забудовані майже повністю зі середини, і тільки навпроти замкової брами залишився невеликий фрагмент стіни з дерев’яними галереями. Між ренесансними житловими будівлями, вежею і незабудованою стіною знаходиться затишний внутрішній дворик. Попавши на його територію рука мимоволі тягнеться до фотоапарату – настільки віє духом середньовіччя. Унизу довкола фортеці ще у кінці 17 ст. був розбитий парк. Тут були висаджені екзотичні на той час дерева. До речі, катальпа, тюльпанове дерево, тис ягідний ростуть в парку і зараз.

b4 b5 b6

У 1996 р. в Олеському замку проходив пленер скульпторів. З тих пір їхні роботи прикрашають паркові алеї. Незважаючи на свою модерновість, скульптури чудово вписуються серед стародавніх споруд. 
 

Відновлений у 1975 р. замок активно використовували для зйомок фільмів, зокрема таких, як “Пастух Янко”, “Дике полювання короля Стаха”, “Королева Бона”, “Борис Годунов” та багато інших. У “Трьох мушкетерах” він слугував резиденцією герцога Бакінгема – коханця королеви. На подвір'ї Олеського замку знімалася фінальна сцена відомого у Польщі блокбастеру «Вогнем і мечем» Єжи Гоффмана.
 

Сам замок, в основному, зберіг вигляд, який йому надав у XVII ст. тодішній його власник Іван Данилович. З тих часів збереглись чудові ренесансні портали зовнішніх дверей, деяких внутрішніх проходів, вікон, герб власника та інше. Варто обов’язково сказати, що Олеський музей має найбільшу у Європі замкову збірку дерев‘яної скульптури XIV - ХІХ ст. 

Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Олеський замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life).
 

Поїздка у Львів на вихідні

Олеський замок музей

 

Користувачів онлайн

На даний момент 29 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.