Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Твердині Волині

Львів – Луцьк – Дубно – Тараканів – Львів
Виїзд зі Львова о 8.00, повернення – о 20.30

11.00 - 13.00 - Оглядова екскурсія по Луцьку, огляд замку Любарта. Луцький замок Любарта є центральною спорудою Луцького державного історико-культурного заповідника «Старе місто». Протягом століть він був могутньою і неприступною твердинею, адміністративним, політичним і духовним центром краю. У замковій канцелярії працював тоді ще мало кому відомий майбутній гетьман України, переможець московських військ під Конотопом Іван Виговський. Проте, незважаючи на свою міць, замок був узятий штурмом повсталими селянами і козаками Северина Наливайка.

Замок Люберта в Луцьку Луцький замок Замки України


Екскурсія в Луцький замок включає огляд його архітектурного комплексу, будинків шляхетських судів XVIІІ ст. та повітової скарбниці поч. ХІХ ст., залишків собору Іоанна Богослова з ХІІ ст. і князівського палацу з XІV–XVI ст. У приміщенні колишньої повітової скарбниці функціонує Музей книги; у будинку шляхетських судів – Художній музей; у В'їзній вежі замку облаштовано експозиції кераміки, виробів з металу, меблів. Місто Луцьк може похвалитися і тим, що у Владичій вежі можна оглянути арсенал і єдиний в Україні Музей дзвонів.

13.00 -13.30 - Обід

замок в Дубно dubno тараканів форт

14.30 - 15.30 - екскурсія по замку в Дубно. На відміну від Луцького замок князів Острозьких у Дубно є фортифікацією бастіонного типу, в якому, проте, збереглись до наших днів два палаци: князів Острозьких (XVII ст.) і Любомирських (XVIII ст.). Останній нещодавно наповнили колекцією картин із Львівської картинної галереї. Замок оточений з двох сторін рікою Іквою, а з інших двох – сухим ровом, який в часи середньовіччя при потребі легко заповнювався річковою водою. Під бастіонами знаходяться величезні підземелля. Вони настільки великі, що дві карети запряжені кіньми могли вільно розминутися. Під час екскурсії у замок в Дубно ми покажемо Вам ці підземелля і розповімо для чого вони були призначені! Під цими підземеллями є ще один рівень розгалужених підземних ходів. Костел Яна Непомука, монастир бернардинців, кармеліток босих та синагога на території середньовічного Дубно були з’єднані цими ходами із замком! Дубенський замок ні разу не було взято штурмом! Дубенська фортеця та події довкола неї були описані в повісті М. Гоголя "Тарас Бульба"!

16.00 - 17.30 - Екскурсія по Тараканівському форту (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) – фантастичному бетонно-цегляно-земляному укріпленню. Цей форт, що розташований за селом Тараканів, був побудований царським урядом для захисту південно-західних рубежів Російської імперії. Росіяни з притаманним їм розмахом спорудили біля берегів ріки Іква новітню на той час фортецю. Її висота доходить до 15 і більше метрів, проте ззовні вона не помітна через могутній і крутий земляний вал, що оточує форт по периметру. Важко уявити, скільки тисяч тонн землі було навезено сюди щоб утворити цей захисний вал! Тараканів форт – це витвір прогресивної інженерної думки того часу! Його треба бачити!

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області).

zamovyty

Львів екскурсії вартість

 

Користувачів онлайн

На даний момент 5 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.