Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Твердині Волині

Львів – Луцьк – Дубно – Тараканів – Львів
Виїзд зі Львова о 8.00, повернення – о 20.30

11.00 - 13.00 - Оглядова екскурсія по Луцьку, огляд замку Любарта. Луцький замок Любарта є центральною спорудою Луцького державного історико-культурного заповідника «Старе місто». Протягом століть він був могутньою і неприступною твердинею, адміністративним, політичним і духовним центром краю. У замковій канцелярії працював тоді ще мало кому відомий майбутній гетьман України, переможець московських військ під Конотопом Іван Виговський. Проте, незважаючи на свою міць, замок був узятий штурмом повсталими селянами і козаками Северина Наливайка.

Замок Люберта в Луцьку Луцький замок Замки України


Екскурсія в Луцький замок включає огляд його архітектурного комплексу, будинків шляхетських судів XVIІІ ст. та повітової скарбниці поч. ХІХ ст., залишків собору Іоанна Богослова з ХІІ ст. і князівського палацу з XІV–XVI ст. У приміщенні колишньої повітової скарбниці функціонує Музей книги; у будинку шляхетських судів – Художній музей; у В'їзній вежі замку облаштовано експозиції кераміки, виробів з металу, меблів. Місто Луцьк може похвалитися і тим, що у Владичій вежі можна оглянути арсенал і єдиний в Україні Музей дзвонів.

13.00 -13.30 - Обід

замок в Дубно dubno тараканів форт

14.30 - 15.30 - екскурсія по замку в Дубно. На відміну від Луцького замок князів Острозьких у Дубно є фортифікацією бастіонного типу, в якому, проте, збереглись до наших днів два палаци: князів Острозьких (XVII ст.) і Любомирських (XVIII ст.). Останній нещодавно наповнили колекцією картин із Львівської картинної галереї. Замок оточений з двох сторін рікою Іквою, а з інших двох – сухим ровом, який в часи середньовіччя при потребі легко заповнювався річковою водою. Під бастіонами знаходяться величезні підземелля. Вони настільки великі, що дві карети запряжені кіньми могли вільно розминутися. Під час екскурсії у замок в Дубно ми покажемо Вам ці підземелля і розповімо для чого вони були призначені! Під цими підземеллями є ще один рівень розгалужених підземних ходів. Костел Яна Непомука, монастир бернардинців, кармеліток босих та синагога на території середньовічного Дубно були з’єднані цими ходами із замком! Дубенський замок ні разу не було взято штурмом! Дубенська фортеця та події довкола неї були описані в повісті М. Гоголя "Тарас Бульба"!

16.00 - 17.30 - Екскурсія по Тараканівському форту (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) – фантастичному бетонно-цегляно-земляному укріпленню. Цей форт, що розташований за селом Тараканів, був побудований царським урядом для захисту південно-західних рубежів Російської імперії. Росіяни з притаманним їм розмахом спорудили біля берегів ріки Іква новітню на той час фортецю. Її висота доходить до 15 і більше метрів, проте ззовні вона не помітна через могутній і крутий земляний вал, що оточує форт по периметру. Важко уявити, скільки тисяч тонн землі було навезено сюди щоб утворити цей захисний вал! Тараканів форт – це витвір прогресивної інженерної думки того часу! Його треба бачити!

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області).

zamovyty

Львів екскурсії вартість

 

Користувачів онлайн

На даний момент 18 гостей на сайті