Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Шедеври Поділля і Буковини

2-денний автомобільно/автобусний тур
Львів - Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці - Львів
Багато туристів розглядають цю подорож, як одну з найбільш захоплюючих в цілій Україні і навіть у їхньому житті! Ще б пак! Фортеці та середньовічні міста в Хотині і Кам’янці-Подільському включені до Топ-7 Чудес України, а Чернівці є столицею буковинських архітектурних шедеврів!

День 1
Виїзд зі Львова о 6.30. Прибуття в Кам’янець-Подільський о 13.30. Обід 13.30 – 14.30. Екскурсія по замку та старому місту – 14.30 – 18.00. Поселення. Вільний час.
Кам’янець-Подільський був збудований на неприступному скелястому острові, який огинає ріка Смотрич. Місто було оточене численними мурами і вежами, багато з яких збереглись до сьогодні. Протилежний берег ріки також стрімко урвистий, утворюючи своєрідний каньон. До середньовічного міста на острові вів тільки один міст, підступи до якого захищала могутня фортеця. Таким чином, Кам’янець-Подільська фортифікаційна система є унікальною у цілій Європі! Протягом своєї довгої і турбулентної історії місто двічі здавалося тим, хто захопив замок, але саме по собі ніколи не було взяте штурмом

e5 e4 e6

За кількістю середньовічних архітектурних пам’яток (близько 180) місто стоїть на другому місці в Україні після Львова! Унікальна середньовічна архітектура Кам’янця-Подільського та її міць, неповторної краси каньйони, чудові подільські краєвиди залишать незабутні враження!

День 2
Виїзд з Кам’янця-Подільського о 8.30. Прибуття в Хотин в 9.00.
Екскурсія по Замку та старих міських укріпленнях – 9.00 – 11.00. Вільний час до 12.00.
Хотинська фортеця була побудована на березі ріки Дністер .в 13-18 ст. Стіни фортеці мають 5-6 метрів товщини і до 40 м висоти – найвищі замкові стіни в Україні! 7 битв відбулося біля Хотинської фортеці! Більшість з них були вирішальними для долі України і Польщі, але польсько-українська перемога над турками в 1621 р. врятувала ще й Центральну Європу від їхньої агресії!

e1 e2 e3

Переїзд в Чернівці. Обід – 13.00 – 14.00. Екскурсія по місту – 14.00 – 16.00.
Чернівці – це столиця Буковини і румунської архітектури в Україні. Це ви побачите відразу під час оглядин перших об’єктів, зокрема колишнього палацу Буковинських митрополитів (тепер Чернівецький університет), котрий включений до світової культурної спадщини UNESCO. Ви також побачите семінарську церкву Трьох Святителів, пресвітерій та інші шедеври.
Виїзд з Чернівців о 16.30. Прибуття у Львів – о 22.30.

 

Користувачів онлайн

На даний момент 17 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.