Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Тест

Шедеври Поділля і Буковини

2-денний автомобільно/автобусний тур
Львів - Кам’янець-Подільський – Хотин – Чернівці - Львів
Багато туристів розглядають цю подорож, як одну з найбільш захоплюючих в цілій Україні і навіть у їхньому житті! Ще б пак! Фортеці та середньовічні міста в Хотині і Кам’янці-Подільському включені до Топ-7 Чудес України, а Чернівці є столицею буковинських архітектурних шедеврів!

День 1
Виїзд зі Львова о 6.30. Прибуття в Кам’янець-Подільський о 13.30. Обід 13.30 – 14.30. Екскурсія по замку та старому місту – 14.30 – 18.00. Поселення. Вільний час.
Кам’янець-Подільський був збудований на неприступному скелястому острові, який огинає ріка Смотрич. Місто було оточене численними мурами і вежами, багато з яких збереглись до сьогодні. Протилежний берег ріки також стрімко урвистий, утворюючи своєрідний каньон. До середньовічного міста на острові вів тільки один міст, підступи до якого захищала могутня фортеця. Таким чином, Кам’янець-Подільська фортифікаційна система є унікальною у цілій Європі! Протягом своєї довгої і турбулентної історії місто двічі здавалося тим, хто захопив замок, але саме по собі ніколи не було взяте штурмом

e5 e4 e6

За кількістю середньовічних архітектурних пам’яток (близько 180) місто стоїть на другому місці в Україні після Львова! Унікальна середньовічна архітектура Кам’янця-Подільського та її міць, неповторної краси каньйони, чудові подільські краєвиди залишать незабутні враження!

День 2
Виїзд з Кам’янця-Подільського о 8.30. Прибуття в Хотин в 9.00.
Екскурсія по Замку та старих міських укріпленнях – 9.00 – 11.00. Вільний час до 12.00.
Хотинська фортеця була побудована на березі ріки Дністер .в 13-18 ст. Стіни фортеці мають 5-6 метрів товщини і до 40 м висоти – найвищі замкові стіни в Україні! 7 битв відбулося біля Хотинської фортеці! Більшість з них були вирішальними для долі України і Польщі, але польсько-українська перемога над турками в 1621 р. врятувала ще й Центральну Європу від їхньої агресії!

e1 e2 e3

Переїзд в Чернівці. Обід – 13.00 – 14.00. Екскурсія по місту – 14.00 – 16.00.
Чернівці – це столиця Буковини і румунської архітектури в Україні. Це ви побачите відразу під час оглядин перших об’єктів, зокрема колишнього палацу Буковинських митрополитів (тепер Чернівецький університет), котрий включений до світової культурної спадщини UNESCO. Ви також побачите семінарську церкву Трьох Святителів, пресвітерій та інші шедеври.
Виїзд з Чернівців о 16.30. Прибуття у Львів – о 22.30.

 

Користувачів онлайн

На даний момент 17 гостей на сайті