Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home ЕКСКУРСІЇ Екскурсії по Львову

ЕКСКУРСІЇ У ЛЬВОВІ

Древній Львів – це музей під відкритим небом, у якому нараховується біля 2000 історико-архітектурних пам'яток. Протягом усієї його історії різні народи приносили сюди свої культуру, традиції і релігії. Тому в архітектурі Львова зустрічаються різні стилі: готика і бароко, ренесанс і романський стиль, рококо і ампір, еклектика і конструктивізм. Львів є осередком національної ідеї і культури. Тут знаходиться більше 40-ка музеїв, картинні галереї, театри і клуби. У Львові був заснований один з найстаріших у Центральній Європі і один з перших в Україні університет.

У жодному місті України ви не побачите стільки екскурсійних груп в історичному центрі, як у Львові! Без сумніву,   екскурсії Львовом запам'ятаються Вам назавжди, бо це місто є туристичною Меккою України!!! 

Оглянути весь Львів за один день неможливо, але, якщо приєднаєтеся до нашої екскурсії по місту, то, все-таки, побачите його головні визначні місця і отримаєте массу позитивних вражень! Ми пропонуємо різноманітні цікаві екскурсії по Львову з ліцензованим гідом / екскурсоводом, в тому числі:

Екскурсії по Львову Оглядова екскурсія по Львову (пішохідна)
Визначні місця Львова Автобусна / автомобільна екскурсія по Львову
Личаківське кладовище Львів Екскурсія в національний історико-культурний заповідник-музей "Личаківський цвинтар"
Шевченківський гай Львів Екскурсія в музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай"
Палац Потоцьких Львів Екскурсія "Австрійський Львів"
Екскурсії по підземному Львову  Екскурсія "Підземелля Львова"
Підземелля Львова  Інші цікаві екскурсії у Львові
   

Ви маєте можливість вибрати будь-які із представлених екскурсій і замовити їх за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), або по інтернету: zamovyty

 

Користувачів онлайн

На даний момент 2 гостей на сайті