Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home АКЦІЇ Тур "Під градусом"

Тур "Під градусом"

(унікальними в світі львівськими ресторанами)
2-годинна екскурсія одними з найвідоміших у Львові і унікальними у світі ресторанами: “Kриївка”, “Гасова лампа”, “Мазох”.
Початок – після 18.00. Раніший старт замовляйте заздалегідь!
Специфіка Львова і Західної України сприяла появі ресторанів, яких немає ніде в світі!!!
Чому? Наш екскурсовод дасть Вам повну відповідь, наразі пропонуємо їхній короткий опис нижче:

Львів Кафе Мазох Львів кафе Криївка Львів екскурсії не дорого


Ресторан-музей “Гасова лямпа” є унікальним місцем з декількох причин. Перш за все, здається, що ресторан розміщений у двоповерховому середньовічному будинку, в той час, як насправді він має п”ять рівнів! Перший поверх ресторану немає жодних вікон ще з жорстоких середньовічних часів, а оскільки вулиця “виросла” протягом віків, то й важко здогадатися про його наявність. В той час, як другий і третій поверхи залишилися на тому ж рівні, що й у Середньовіччі, частина горища під нахиленим дахом була перероблена недавно під залу четвертого поверху, а останній рівень побудований над старим дахом! Два верхні поверхи абсолютно непомітні з вузької вулиці.
Ще однією винятковою річчю є те, що це, можливо, єдиний в світі ресторан з більш, ніж 200 антикварними гасовими лампами виставленими на показ на його поличках. Такий ресторан з”явився у Львові не випадково, адже саме тут винайшли гас і гасову лампу вперше в світі в 1853! Наш гід розповість Вам історії винаходу, лампи, з життя її винахідників, будівлю ресторану і може порекомендувати Вам пиво, через яке це місце є також знаменитим. Атмосфера ресторану досить безтурботна. І це, незважаючи на те, щоб добратися на другий поверх Вам прийдеться пройти через абсолютну темінь першого... якщо, звичайно, портер, одягнений як джентельмен 19 ст., не освітить Ваш шлях за допомогою... гасової лампи!
 

Підземний ресторан “Kриївка” розміщений прямо в центрі міста, але біля його входу не побачите жодної вивіски! Причина в тому, що криївками називали підземні непомітні ззовні сховки воїнів УПА. Більше того, Вам потрібно знати пароль для відповіді охоронцеві при вході в ресторан, одягненому в форму українського повстанця середини 20-го ст. і озброєного антикварним німецьким автоматом, аби потрапити всередину (не забувайте, це ж “Kриївка”!). Якщо не знаєте пароль, не хвилюйтесь, наш гід прийде Вам на допомогу! Коли Ви зійдете вниз до ресторану, то зрозумієте, як виглядали реальні криївки. До того ж, там багато речей та антикварні радянські та німецькі гвинтівки, автомати й кулемети з часів Другої світової війни.
Меню ресторану українське і надзвичайно різноманітне. Вам розкажуть про історію і лідерів УПА, різні типи криївок тощо. Гід також “переведе” Вам меню (з багатьма галицькими словами та досить “зашифроване”) і порадить напій, який Ви повинні зпробувати обов”язково! Атмосфера ресторану дуже дружня, відвідувачі фотографуються, жартують і знайомляться один з одним, співають українських пісень тощо.
 

Останнє кафе-ресторан туру назване в честь Леопольда фон Захер-Мазоха, котрий народився у Львові в 19 ст. Він був першим в світі, хто описав один з видів задоволення через фізичні страждання у своїх книжках. Пізніше, психологи назвуть цю патологію мазохізмом.
Це кафе є відомим своєю кухнею, багатою на афродізіаки, інтимним інтер”єром з акцентом мазохізму і... покараннями шкіряним батогом! Не хвилюйтесь! Наш гід проінструктує Вас, як себе поводити, щоб не бути висіченому офіціантом/офіціанткою, або що робити, коли Вам почепили ланцюг з металевою гирею до ноги і т. д... Атмосфера кафе є надзвичайно веселою, а деякі туристи, надивившись “страждань” інших, добровільно просять аби їх відшмагали!
Якщо після цього туру Ви матимете сили і бажання продовжити розваги, гід порадить Вам дискотеку в нічному клубі неподалік. Але, майте на увазі, що двох годин для туру “Під градусом” часом буває недостатньо! Тому краще замовити трьохгодинний тур заздалегідь, аніж залишитись між ресторанами без гіда, якщо час його роботи завершиться...

Вартість екскурсії для групи з 1-10 людей:
2 год. – 400 грн
3 год. – 600 грн

 

Користувачів онлайн

На даний момент 10 гостей на сайті