Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home

Підгорецький замок

Підгорецький замок - палац — пам'ятка архітектури епохи Ренесансу, що стоїть у селі Підгірці Бродівського району Львівської області. Замок було збудовано протягом 1635—1640 років за принципом тогочасної голландської системи укріплень. Керував роботами архітектор Андреа дель Аква на замовлення коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, у власності котрого і перебували на той час Підгірці. У результаті будівництва замок став одним із найкращих у Європі зразків ренесансної архітектури палацово-бастіонного типу.

Підгорецький замок розміщений на одному з численних відрогів Гологір на висоті 398 м. над рівнем моря. Укріплення замку та в'їзна брама спрямовані у бік рівнинної південної частини плато, а палац - в сторону долини. З вікон палацу відкривається чудовий краєвид, який при хорошій погоді охоплює місцевість в радіусі десятків кілометрів.

Екскурсії по замках Львівщини Замки Екскурсії до Львова Тури по замках Львівщини

Замок має форму квадрата зі сторонами майже 100 метрів кожна. На його кутах розташованіÂ  бастіони п'ятикутної форми. Побудований з цегли та каменю. Між внутрішньою і зовнішньою стінами замку облаштовано каземати. Покрівля казематів вистелена гладкими кам'яними плитами, утворюючи тераси з балюстрадами. Ці тераси у мирний час використовувались для прогулянок, а у воєнний — для розміщення гармат. Вістря бастіонів направлені у різні сторони. Їх завершують витесані з каменю сторожові вежі-кавальєри. З трьох сторін замок оперізує глибокий, облицьований каменем сухий рів та земляні вали.

1997 року Підгорецький замок передали Львівській галереї мистецтв. Не в останню чергу цей переломний момент у історії замку стався  завдяки клопотанням Героя України Бориса Возницького. У фондах галереї зберігається велика кількість речей із замку, які вдалося врятувати Б. Возницькому. Ці речі після реставрації замку планують туди повернути, а палац перетворити на музей інтер'єрів.

Станом на сьогодні замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи. Однак, лишень зовнішній огляд замку вражає туристів. Окрім того, можна спуститися у підземелля замку, прогулятися замковими терасами, подвір’ям та казематами та парком.

Підгорецький парк належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. Був побудований на рівні найкращих зразків так званих "італійських парків", через що Підгорецький замок і парк називали «Версалем Східної Європи». Розкішний колись парк до сьогоднішнього дня оточує замок з усіх боків. Так званий італійський парк міститься з північного боку ансамблю. Його розташували на терасах. До другої тераси вели барокові сходи, що спиралися на аркаду. Найбагатшою за оздобленням була друга тераса з фонтаном, партерами та мармуровими скульптурами з Італії. Третю терасу прикрашав зелений масив з просіками, що їх використовували для прогулянок.

У 2008 р. Всесвітній фонд охорони пам'яток відніс Підгорецький замок до списку 100 найважливіших об’єктів світу, що потребують негайної реставрації.

Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Підгорецький замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    966-99-88-99 (d-juice);        050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life),    

  або по інтернету:zamovyty

Замки Львова екскурсії

Олеський замок Львів

 

Користувачів онлайн

На даний момент 13 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.