Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта

Золочівський замок

Золочівський замок розташований у місті Золочів, Львівська область. Відділ Львівської галереї мистецтв, пам'ятка історії і культури національного значення. Впродовж віків замок був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою, навчальним закладом. Побудований у 1634 р. на місці старого дерев'яного замку, який оточували потужні земляні вали, обкладені каменем, з бастіонами на кутах та сухі pови. У дворі замку є два палаци. Більший з них має назву Великого палацу, а Китайський палац знаходиться навпроти виїзної вежі. До сьогоднішнього дня збереглась перша система каналізації.
З часів заснування збереглися вали, бастіони, частково надбрамний корпус Золочівського замку, а равелін і міст – це вже реконструкція.
У замковому дворі збереглися донині лише Китайський палац, Великий житловий палац і значно перебудована у кінці XIX століття надбрамна вежа.
Великий житловий палац Золочівського замку — велична двоповерхова будівля в ренесансному стилі. У серпні 2009 р. Великий палац Золочівського замку відкрито для огляду. На першому поверсі Великого палацу в експозиційних залах представлено історію замку, тюремний час, період реставрації, регіон Золочева, а також тут розміщена палацова капличка Благовіщення, виставковий зал, зали ХVІІ і ХVІІІ століття і королівська скарбниця з реконструкцією корони Данила Галицького.

Львів замки Замки Львівщини екскурсії Львів екскурсійні програми


У Великому палаці представлено більше 550 експонатів, в тому числі 122 одиниці живопису, 123 одиниці меблів, зброя, порцеляна, скульптура, килими, речі, знайдені під час реставраційних робіт, мисливські трофеї та інше.

Китайський палац у Золочівському замку збудовано в кінці 17 ст. Палац має вигляд двоповерхової шпилястої ротонди з одноповерховими бічними прибудовами. У відреставрованому Китайському палаці Золочівського замку відкрито Музей Східних культур. Навколо палацу закладено східний парк з альтанкою.
Одним із найцікавіших експонатів у Золочівському замку є камені з зашифрованими написами, датованими кінцем 14 – поч.15 ст. Припускають, що написи могли бути зроблені тамплієрами, яким також міг належати замок в околицях с. Новосілки, звідки, власне, привезені камені.
Понад 20 млн грн. на відновлення Золочівського замку пожертвував Петро Писарчук. На ці кошти відреставрували Китайський і Королівський палаци, проклали системи водо- та теплопостачання, відбудували равелін та підйомний міст.


Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Золочівський замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).
або по інтернету:zamovyty

Львів екскурсії замки

Львів екскурсії по місту

 

Користувачів онлайн

На даний момент 35 гостей на сайті