Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Екскурсії по Львову
Екскурсії по Львову

Музей зброї "Арсенал"

У 1430 році у Львові було збудовано міську зброярню . У 1554 – 1556 рр. її розбирають і перебудовують за кошти міщан. Вона дістала назву «Міський арсенал».
У 1981 році арсенал відреставрували і відкрили там музей зброї. В експозиції музею величезна кількість зразків зброї з 30 країн світу. Найстаріша зброя у колекції датується XI ст.

музей арсенал стародавньої зброї музей зброї у Львові арсенал Львів


Експозиція побудована так, що кожен вид зброї викладений у хронологічному порядку, від найстаріших, до сучасних. Таким чином можна спостерігати удосконалення зброї починаючи від XI до XX ст. Багато зразків зброї декоровані дорогоцінними металами і каменями, слоновою кісткою, коралами, перлами, перламутром. Вони є справжніми шедеврами мистецтва.
В експозиції можна побачити холодну зброю (списи, алебарди, сокири, бердиші, протазани, тощо), ударну зброю (булави, чекани, бердачі), метальну зброю (луки, арбалети), вогнепальну зброю. Цікава експозиція захисного озброєння. Це кольчуги, панцирі, щити, шоломи.
Колекція музею зброї єдина в Україні.

 

Аптека - музей

В центральній частині Львова, біля Площі Ринок, на вулиці Друкарській, 2, знаходиться незвичайна пам’ятка історії. Це аптека – музей. Вона є найдавнішою діючою аптекою не тільки у Львові, а й у всій Україні. Кожен день аптеку – музей відвідують не тільки покупці ліків, але й сотні туристів, які з задоволенням оглядають експозицію музею і підземель.

аптека-музей Львів що подивитись у Львові аптека- музей екскурсія Львів


При вході в аптеку – музей, можна бачити, з обох сторін дверей, рельєфні портрети міфічних героїв: бога лікування Аскелепія (Ескулапа) і його доньки богині здоров’я Гігієн. На фасаді звисає кована вивіска з емблемою медицини, датою 1735 і написом Аптека – музей.
1735 – це рік, коли військовий фармацевт Наторп відкрив цю аптеку. Її назва була «Під чорним орлом.» В аптеці виготовляли і продавали ліки, настоянки, еліксири, мазі, косметичні засоби та лікувальні вина. Знамените червоне вино продовжують виготовляти і на сьогоднішній день.

підземелля аптеки-музею Львів підземелля Львова екскурсії визначні місця Львова Львів екскурсії


Експозиція, яка налічує більш, ніж 3000 експонатів, розповість вам про історію аптеки. Тут ви побачите старовинний посуд, колби, пробірки, глечики різних епох, в яких виготовляли і зберігали ліки. Також ви побачите старовинне аптечне обладнання різних епох, старовинну бібліотеку, яка налічує більш, як 3 тисячі книг, лабораторію для виготовлення ліків, а також лабораторію алхіміка, яку відтворили по старовинних гравюрах.
Музей було відкрито у 1966 році.

 

Музеї Львова

Львівська пивоварня і музей пива Winter_2008-010_2 Львів музей зброї
           Музей пива         Аптека - музей
    Музей зброї "Арсенал"
 

Музей пива у Львові

Львів часто називають столицею пива.  І не дивно, бо Львівське пиво завжди відрізнялось високою якістю і вишуканим смаком. Це було досягнуто завдяки віковому досвіду. Адже перша згадка про Львівське пиво датується 1384 роком.

Львів пивний тур Львівський музей пива музей пивоваріння Львів


Історія знаменитої Львівської пивоварні починається з 1715 року. Тоді житель Львова Ганко Клепер відкрив завод пивоваріння на окраїні Львова. Його іменем назвали вулицю, де знаходиться завод – Клепарівська, 18.
До 290 річниці  заводу, в жовтні 2005 року, на його території, було відкрито,  єдинний в Україні, музей пивоваріння.

дегустація пива у Львові музей пива Львівської пивоварні хмільний тур по Львову

    
На це вартує подивитись.  Після того, як пройдете через прохідну заводу, в супроводі працівника музею, попадаєте в середину. В музеї є шість залів, загальною площею 600 квадратних метрів, де зібрані більш, ніж 300 експонатів, які розповідають про історію пивоваріння у Львові. Ви побачите макети і справжні знаряддя праці пивоварів минулого і сьогодення, унікальну колекцію пивних бочок і пляшок різних часів, цікаві зразки реклами.  В програму  також включено десятихвилинний фільм про пивзавод. В музеї є дегустаційний зал. Тут, в хорошій теплій атмосфері можна спробувати всі сорти пива («Львовське світле», «Львівське міцне», «Львівське Преміум», «1715», «Високий замок», «Портер»). За бажанням можна відвідати ресторан «Пивний дім Роберта Домса», що міститься в підвалах Львівської пивоварні.

 

Каплиці Львова

Історична і архітектурна спадщина Львова багата на тільки унікальними соборами, церквами, костелами, палацами, житловими кварталами, але також і... каплицями! Так-так, саме каплицями!!! Адже, в центрі міста Львів знаходяться три знамениті каплиці, дві з яких були занесені у список світової спадщини ЮНЕСКО ще в радянські часи!

Каплиця Боїмів

 


Сторінка 1 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті