Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Личаківське кладовище легенди

          Личаківське кладовище вражає не тільки високохудожніми надмогильними скульптурами, величезними могильними склепами, різноманітними каплицями, пантеонами слави загиблих воїнів різних армій, але й своїми… легендами. Нижче ми подаємо декотрі із цих легенд, хоча краще один раз побачити… Тому пропонуємо замовити у нас екскурсію по Личаківському кладовищу, котра є другою за популярністю серед туристів у Львові після прогулянок середньовічним містом.

Личаківське кладовище легенди львів Личаківське кладовище Куди піти у Львові екскурсії для учнів Львів

Звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice);      050-22-22-546 (МТС);        063-39-323-39 (Life),    044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:            Замовити

Легенда про "сплячу красуню"

 

Історико-архітектурні пам'ятки Львова

Величезна кількість історико-архітектурних об’єктів Львова об’єднує різні пам’ятники, котрі згруповані за своїм функціональним призначенням нижче:
 

Сакральні споруди Львова

 

Якщо бажаєте замовити у нас «Екскурсії по місту Львову» і екскурсію «Оглядова екскурсія Львовом», під час Ви побачите визначні місця Львова, то звертайтеся до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

 

Визначні місця Львова

Визначні місця Львова нараховують майже 2 тис. історико-архітектурних будівель, біля 40 музеїв, 30 парків і десятки пам’ятників. Ви можете отримати теоретичну інформацію про Львівські визначні місця із списку, представленого нижче. Якщо ж Вас цікавить науково-популярна інформація і візуальне ознайомлення  з цікавими місцями і будівлями Львова, то, не коливаючись, замовляйте у нас «Екскурсія по Львову» і, зокрема, "Оглядову пішохідну екскурсію по Львову"   (наші ціни – прийнятні (!)) за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).
 

Історико-архітектурні пам'ятки Львова
 

 

 

ЕКСКУРСІЇ

Шановні туристи і гості міста Лева!!!

Ми пропонуємо розгорнуту екскурсійну програму по Львову, Львівщині і Західній Україні. Ви можете вибрати екскурсії, представлені нижче, на свій розсуд:

Екскурсії по Львову

Екскурсії по замках Львівщини

Екскурсії по Західній Україні

Екскурсії для корпоративів

Екскурсії для школярів

Сімейні екскурсії

 

АВТОБУСНА / АВТОМОБІЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ЛЬВОВУ

Оглядова екскурсія / тур по Львову на автомобілі / автобусі є однією з найбільш популярних. Вона дасть Вам відповідь на питання: «Що подивитися у Львові» протягом… всього 2-3 годин. Справа в тому, що екскурсія включає внутрішній і зовнішній огляд пам’яток архітектури та інших визначних місць, котрі майже ніколи не показують під час пішохідних екскурсій через їхню віддаленість від центру, але без яких Львів неможливо уявити. Сюди відносять в першу чергу бароковий ансамбль собору Св. Юра – головної святині греко-католиків України, костел Св. Ельжбети – найвищу сакральну споруду Львова (висота шпилів – до 80 м), костел Св. Магдалени (зараз Дім органної музики, що має другий по величині орган України), монастир Св. Лазаря, пам’ятник С. Бандері, ж/д вокзал. В соборі Св. Юра у Вас буде можливість оглянути його вишуканий інтер’єр,  підземні крипти, де поховані визначні митрополити греко - католицької церкви , а також почути історію та поклонитися чудотворній іконі Божої Матері Теребовлянської, котра зцілила не одну сотню людей.

Екскурсії по Львову Тури у Львів Львів замки

Під час подорожі по Львову на автобусі / автомобілі Ви також побачите національні університети «Львівська політехніка» і імені І. Франка (колишній галицький сейм часів австрійської імперії). Апогеєм екскурсії стане підйом на найвищу точку міста - оглядовий майданчик гора Високий Замок (413 м н. р. м.), звідки відкривається панорама цілого Львова з висоти пташиного лету.

Цю екскурсію можна почати відразу після Вашого прибуття на ж/д вокзал Львова (див. "Екскурсії до Львова з інших міст"). В цьому випадку Вам не прийдеться добиратися до місця проживання громадським транспортом, економите час, а також, у випадку прибуття рано-вранці, і гроші за раннє поселення.
 

Вартість автобусної екскурсії в збірній групі - 100 грн/ос.

У вартість входить автобусне та екскурсійне обслуговування.

У вартість НЕ входять вхідні квитки на Личаківський цвинтар: 25 грн/дор, 15 грн/студ, або діти після 12 р., 10 грн/діти до 12 р. 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

Екскурсії по Львову

 


Сторінка 3 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 4 гостей на сайті