Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Личаківське кладовище легенди

          Личаківське кладовище вражає не тільки високохудожніми надмогильними скульптурами, величезними могильними склепами, різноманітними каплицями, пантеонами слави загиблих воїнів різних армій, але й своїми… легендами. Нижче ми подаємо декотрі із цих легенд, хоча краще один раз побачити… Тому пропонуємо замовити у нас екскурсію по Личаківському кладовищу, котра є другою за популярністю серед туристів у Львові після прогулянок середньовічним містом.

Личаківське кладовище легенди львів Личаківське кладовище Куди піти у Львові екскурсії для учнів Львів

Звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice);      050-22-22-546 (МТС);        063-39-323-39 (Life),    044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:            Замовити

Легенда про "сплячу красуню"

 

Історико-архітектурні пам'ятки Львова

Величезна кількість історико-архітектурних об’єктів Львова об’єднує різні пам’ятники, котрі згруповані за своїм функціональним призначенням нижче:
 

Сакральні споруди Львова

 

Якщо бажаєте замовити у нас «Екскурсії по місту Львову» і екскурсію «Оглядова екскурсія Львовом», під час Ви побачите визначні місця Львова, то звертайтеся до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

 

Визначні місця Львова

Визначні місця Львова нараховують майже 2 тис. історико-архітектурних будівель, біля 40 музеїв, 30 парків і десятки пам’ятників. Ви можете отримати теоретичну інформацію про Львівські визначні місця із списку, представленого нижче. Якщо ж Вас цікавить науково-популярна інформація і візуальне ознайомлення  з цікавими місцями і будівлями Львова, то, не коливаючись, замовляйте у нас «Екскурсія по Львову» і, зокрема, "Оглядову пішохідну екскурсію по Львову"   (наші ціни – прийнятні (!)) за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).
 

Історико-архітектурні пам'ятки Львова
 

 

 

ЕКСКУРСІЇ

Шановні туристи і гості міста Лева!!!
 

Ми пропонуємо розгорнуту екскурсійну програму по Львову, Львівщині і Західній Україні. Ви можете вибрати екскурсії, представлені нижче, на свій розсуд:

Екскурсії по Львову
 

Екскурсії по замках Львівщини
 

Екскурсії по Західній Україні
 

Екскурсії для корпоративів
 

Екскурсії для школярів

 

АВТОБУСНА / АВТОМОБІЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ЛЬВОВУ

Оглядова екскурсія / тур по Львову на автомобілі / автобусі є однією з найбільш популярних. Вона дасть Вам відповідь на питання: «Що подивитися у Львові» протягом… всього 2-3 годин. Справа в тому, що екскурсія включає внутрішній і зовнішній огляд пам’яток архітектури та інших визначних місць, котрі майже ніколи не показують під час пішохідних екскурсій через їхню віддаленість від центру, але без яких Львів неможливо уявити. Сюди відносять в першу чергу бароковий ансамбль собору Св. Юра – головної святині греко-католиків України, костел Св. Ельжбети – найвищу сакральну споруду Львова (висота шпилів – до 80 м), костел Св. Магдалени (зараз Дім органної музики, що має другий по величині орган України), монастир Св. Лазаря, пам’ятник С. Бандері, ж/д вокзал. В соборі Св. Юра у Вас буде можливість оглянути його вишуканий інтер’єр,  підземні крипти, де поховані визначні митрополити греко - католицької церкви , а також почути історію та поклонитися чудотворній іконі Божої Матері Теребовлянської, котра зцілила не одну сотню людей.

Екскурсії по Львову Тури у Львів Львів замки

Під час подорожі по Львову на автобусі / автомобілі Ви також побачите національні університети «Львівська політехніка» і імені І. Франка (колишній галицький сейм часів австрійської імперії). Апогеєм екскурсії стане підйом на найвищу точку міста - оглядовий майданчик гора Високий Замок (413 м н. р. м.), звідки відкривається панорама цілого Львова з висоти пташиного лету.

Цю екскурсію можна почати відразу після Вашого прибуття на ж/д вокзал Львова (див. "Екскурсії до Львова з інших міст"). В цьому випадку Вам не прийдеться добиратися до місця проживання громадським транспортом, економите час, а також, у випадку прибуття рано-вранці, і гроші за раннє поселення.
 

Вартість автобусної екскурсії в збірній групі - 120 грн/ос.

У вартість входить автобусне та екскурсійне обслуговування.

У вартість НЕ входять вхідні квитки на Личаківський цвинтар: 25 грн/дор, 15 грн/студ, або діти після 12 р., 10 грн/діти до 12 р. 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

Екскурсії по Львову

 


Сторінка 3 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 34 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.