Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Еротичний Львів

Erotychnyj_Lviv-001Багато хто мріє про романтичний відпочинок у Львові, але мало хто знає, що тут проводяться екскурсії для дорослих «Еротичний Львів»!!! Під час них ви дізнаєтесь і побачите багато чого такого, що зазвичай екскурсоводи не розповідають і не показують… 
…Ви почуєте романтичну історію кохання польського короля Владислава IV до львів’янки Ядвіжки Лужковської та побачите середньовічний будинок, в якому вона проживала. А трагічна історія кохання львівських «Ромео» і «Джульєтти», італійця Мікеліні та українки Пелагеї, зворушить Вас до сліз. Повернути веселий настрій Вам допоможуть сороміцького характеру барельєфи на фасадах деяких старовинних будинків. Деякі барельєфи свідчили про те, що там знаходились будинки розпусти, а деякі були просто добре замаскованими під еротику алегоріями. Ви дізнаєтеся, де знаходилися найперший «веселий» будинок у Львові та колишній район «червоних ліхтарів», де поставлено пам’ятник засновнику мазохізму Леопольду фон Захер Мазоху і де він проживав у Львові. Ми розповімо Вам яким було покарання за найдревніше ремесло у середньовічному Львові, старовинні львівські порядки моралі і як вони змінювалися протягом віків.
 

Вартість екскурсії для дорослих – від 400 грн, тривалість 2 год.
 
Замовлення за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life)

 

Підземелля Львова

Підземний Львів – це окреме, тихе, спокійне, містичне життя нашого міста. Підземелля Львова, в загальному, тягнуться на сотні кілометрів. Але не всі вони на сьогодні доступні. Підземелля костелу єзуїтів у часи середньовіччя служили  як продуктові склади, і як місце поховань,  а також як боргова тюрма. Вражають мури підземелля, які сягають до чотирьох метрів у висоту. На деяких цеглинах можна побачити відбитки пальців середньовічних майстрів, адже вони клали стіни із сирої глини, вилитої в форми. Величезне враження справляють залишки древніх фресок на стелі. На лаві однієї з кімнат підземелля можна побачити предмети побуту, що залишились з тих часів. Але найзагадковішим експонатом підземелля костелу єзуїтів є саркофаг з суцільного каменю, знайдений у  XVIII ст. Тільки кришка саркофага важить понад 600 кг. Багато таємниць пов’язано із ним. Дивним є те, що на цій могилі написано тільки рік народження. Саркофаг було знайдено із розбитою боковою стіною. Кажуть, що характер уламків був такий, ніби до саркофагу добиралися не ззовні, а намагалися вибратися з середини. Також у підземеллі можна побачити привид чорного монаха, легенду про якого розкаже екскурсовод.
В підземеллях аптеки - музею можна побачити багато унікальних експонатів. Ви відвідаєте справжню лабораторію середньовічного вченого – алхіміка, побачите книжку з старовинними рецептами лікарських препаратів,  колекцію медичних приладів тих часів, адже аптека була заснована майже чотири століття тому.  Вона і сьогодні є діючою і все збереглося незмінно до наших днів.
За дві - три години екскурсії підземеллями Львова Ви повністю відчуєте містику підземного минулого нашого міста, пізнаєте його міфи та реальність. Завершити подорож підземеллями можна в одному із підземних кафе, або ресторанів Львова, які Вам порадить наш екскурсовод.

apteka-muzey_1600x1200 Winter_2008-9_823_1600x1200 4lvot1-9rh_1600x1200

Вартість екскурсії у збірній групі - 70 грн/ос. Окремо оплачуються вхідні квитки в підземелля монастиря Домініканів, аптеку-музей та костелу Єзуїтів (по 15 грн/дор, 10 грн/діти).

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:

 0966-99-88-99 (d-juice);       050-22-22-546 (МТС);         063-39-323-39 (Life),

 

Собор Святого Юра

Собор Святого Юра вважається головною святинею українських греко-католиків. Цей храм – ціла епоха у житті Львова. Ще на початках християнства на Святоюрській горі ченці мали свої печери. Згідно історичних джерел, першу дерев’яну церкву, присвячену святому Юрію, було закладено в кінці 13 століття. З тих пір її не раз руйнували завойовники і кожен раз відбудовували. Ще й нині старовинний дзвін з 1341 року, який вмуровано у сучасну дзвіницю, дає відлуння з княжих часів. У липні 1700 року в соборі було проголошено з’єднання Львівської Архидієцезії з Римським Апостольським Престолом.  У 1744 році, стараннями митрополита Атанасія Шептицького, було закладено новий храм.  Його будували 20 років. Так і по сьогодні, витвір архітектора Б. Меретина і скульптора І. Пінзеля, вабить до себе у повній величі і красі. В архітектурі собору переплелися пізнє бароко і рококо та традиції українського церковного будівництва. Одною з найцінніших реліквій храму є чудотворна ікона Пречистої Діви Марії 17 століття. У 1674 році її привіз до Львова з Теребовлі єпископ Йосип Шумлянський. В соборі є поховання визначних діячів української греко-католицької церкви.

Екскурсії по Львову Організація екскурсій у Львові

Якщо бажаєте замовити оглядову екскурсію по Львову, під час якої Ви ознайомитесь з історією, подіями та легендами Собору Святого Юра та інших будівель, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:

0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області)
або по інтернету: 

 

 

Домініканський собор

        Велична архітектурна споруда у стилі пізнього бароко - Домініканський костел (його часто називають "собор" за свою красу) - сьогодні греко-католицька церква Святої Євхаристії. Будівля кам’яна. В плані він відображає форму хреста з овальною центральною частиною. Костел оздоблений захоплюючим скульптурним ансамблем. На місці сьогоднішньої споруди стояв дерев’яний в готичному стилі, костел, який збудували у 15 столітті. Монастир домініканців було засновано у 13 столітті. Його збудували за проханням дружини князя Лева Даниловича, Констанції. Костанція була угорською принцесою, яка дуже сумувала за своєю католицькою батьківщиною. Через аварійний стан, древню готичну споруду розібрали і на її місці у 1748-1764 роках побудували новий храм. Він нагадує костел Святого Карла у Відні.  Все цінне від старовинного костелу було збережено. По сьогоднішній день можна оглянути алебастровий надгробок 16 століття. В середині храму попри велич і красу оздоблення можна побачити чимало надгробків з 19 століття.

Тур на вихідні по Львову

Якщо бажаєте замовити оглядову екскурсію по історичному центру Львова, під час якої Ви ознайомитесь з історією, подіями та легендами Домініканського монастиря та інших будівель, площею Ринок тощо, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:

0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області)
або по інтернету: 

Гід по Львову

 

Костел і монастир бернардинів

Костел бернардинів (Львів), нині греко-католицька церква святого  Андрія Первозванного - велична і розкішна споруда, яка була збудована у 1600-1630 роках. На місці сучасної будівлі бернардинського костелу у Львові, була деревяна,  яка датувалася 15 століттям. Збудований костел у стилі голандського маньєризму, в інтер'єрі використано стиль бароко. Триярусний фасад Андріївського храму оздоблений 20 фігурами. Серед них Мадонна з немовлям у центральній ніші, святі Андрій і Петро по боках, ченці бернардини. Кожна з фігур неповторна і велична. Бернардинський костел має, за свідченнями багатьох, найрозкішніший інтер'єр у місті. Через це, а також через унікальний зовнішній вигляд, його часто називають "бернардинський собор у Львові"

Монастир бернардинів довгий час слугував як оборонна споруда, що укріплювала і  захищала  Львів. Він мав зовнішні мури, які слугували  системою укріплень. На сьогодні збереглась тільки східна стіна та Глинянська вежа, яка виходить на площу Митну. Бернардинський монастир (Львів) колись був оточений цвинтарем, на якому у 1484 був похований святий Ян з Дуклі.

Бернардинський монастир-фортеця у Львові витримав не одну ворожу облогу. Під час облаштування підземного переходу під площею Митною в 70-х рр. минулого століття робітники наштовхнулись на людські кістяки. Археологи встановили, що вони належали турецьким воїнам, котрі рили підкоп під стіни монастиря в 1672 р. Однак, уночі сталася страшна злива і обважніла земля завалила підкоп, поховавши тих, хто був у ньому...

Де приєднатися до екскурсії по Львову

 


Сторінка 4 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 10 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.