Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Костели Львова

Місто Львів є унікальним не тільки своїми середньовічними вуличками, бруківкою, кавою і шоколадом, але й своїми костелами. Такої кількості Римо-католицьких костелів немає в жодному українському місті. Вони вирізняються різноманітністю архітектурних стилів. Зокрема кожен з них може містити кілька стилів, від готики  до модерну. Це тому, що більшість з них будувалися і перебудовувалися протягом  десятиліть і навіть століть.

Екскурсовод по Львову

Бернардинський костел

Домініканський костел Львів

 

Монастир і костел святої Анни

Памятник історії і архітектури,  храм святої Анни був закладений ще у 1507 році, як римо- католицький костел. Це була деревяна споруда. Його побудували в честь українських підмайстрів- шевців, що збунтувалися проти нелюдських умов праці, втікали з польського тоді Львова і були вбиті міською вартою. На цьому ж місці вони й поховані. Первозданна будівля згоріла у 1509 році і відреставрована лише у 1599. Теперішня споруда була збудована у  1730 році.

Якщо бажаєте замовити оглядову екскурсію по Львову, під час якої ми розповімо Вам про цю та багато інших святинь міста, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
 

0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області)

або по інтернету:


 

Кафедральний Собор

           Головний католицький храм Львова, Латинський Кафедральний  собор Успіння Пресвятої Діви Марії, був закладений у 1360 році.  Будівництво цієї готичної споруди тривало майже два століття. Було й чимало перебудов. Тому й в архітектурі костелу переплітаються різні стилі: від готики до ренесансу, від бароко до рококо і на завершення елементи модерну. У 1760 році собор почали перебудовувати у стилі бароко. На той час він був сильно зруйнований. Собор містить головний і два бічних вівтарі і вісім каплиць.

Екскурсії по Львову Тури по Львову Відпочинок у Львові Львів екскурсії

Якщо бажаєте дізнатися більше про Кафедральний Собор Діви Марії, то, не вагаючись, замовляйте у нас оглядову пішохідну екскурсію по Середньовічному Львову за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life),   044-383-2-382 (для Києва і області); 

або по інтернету:    Замовити

Гіди Львова

Собор Святого Юра у Львові

 

Cобори Львова

Собори Львова представлені сакральними спорудами - головними святинями римо-католиків Львова (Латинський Кафедральний Собор Успіння Пресвятої Діви Марії ), греко-католиків України ( Собор Святого Юра ), православних вірмен України ( Вірменський собор ).  Таким чином, Львів є єдиним містом України, де є аж три собори!

Львів туристичний

Кафедральний собор

Собор Святого Юра

 

Сакральні споруди Львова

У Львові нараховується біля 120 соборів, церков, костелів, синагог, не кажучи про величезну кількість каплиць, розміщених головним чином на території Львівських кладовищ, зокрема Личаківського. Наша  пішохідна екскурсія " Львів історія та архітектура міста " охоплюють всі сакральні споруди середньовічного середмістя. Оглядова автобусна екскурсію по Львову включає зовнішній і внутрішній огляд головної святині греко-католиків України - Собору Святого Юра та найвищого костелу міста - Святої Єлизавети (тепер церква Ольги і Єлизавети), інших церков та костелів.

cc1 cc2 cc3

Якщо бажаєте замовити екскурсію "Львів сакральний", то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:
Замовити екскурсію

Костели Львова

Собори Львова

Каплиці Львова

Монастир і костел святої Анни

Визначні місця м Львова

Львів місто музеїв

 


Сторінка 5 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 45 гостей на сайті