Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Палаци Львова

Пішохідна екскурсія. Включає зовнішній огляд 15-ти палаців (зокрема Бандінеллі, Корнякта, графів Потоцьких тощо) та палацового типу будинків в центральній частині Львова, що належали польським, австрійським, італійським, грецьким, вірменським магнатам, графам, князям та архієпископам у XVI – поч. XX-го століть, а також ознайомлення з вишуканими інтер’єрами та музейними експозиціями у трьох з них (Музей історичних коштовностей, Королівські зали, єдиний в Україні італійський ренесансний дворик, Львівська галерея мистецтв).

38206144_1600x1200 lvov_kazino_1600x1200 tn_dvorec_turkulov-komello_1600x1200_1600x1200

Вартість екскурсії - від 400 грн. Окремо оплачуються вхідні квитки в Музей історичних коштовностей (15 грн/дор, 10 грн/діти), Італійський дворик (10 грн), Палац Потоцьких (Перший і другий поверхи - по 30 грн/дор, 30 грн/студ), Королівські зали (40 грн).

Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Золочівський замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

Личаківське кладовище у Львові

 

Шевченківський гай

МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ І ПОБУТУ «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГАЙ» – етно-парк у Львові, в якому представлені 124 пам’ятки дерев’яної архітектури 18 – поч. 20-го ст.: церкви, житлові будинки та садиби селян, кузня, школа, лісопильня, сукновальня, водяний млин і вітряк. Ці пам’ятки архітектури були спочатку розібрані, привезені сюди з 6-ти різних етнографічних регіонів Західної України, а саме Бойківщини (територія Прикарпаття), Лемківщини (гірська частина заходу Закарпаття та південного-сходу сучасної Польщі), Гуцульщини (високогірні Карпати), Буковини (Чернівецька обл.), Поділля і Львівщини, а потім збудовані заново на території парку. Вони згруповані у відповідні етно-села міні-формату. Кожне з етно-сіл складається з 15 - 20 пам’яток народної архітектури і загалом займають площу 60 га. Музей вдало об'єднує горбистий ландшафт, відновлену рослинність Карпат і дбайливо перенесені історичні споруди з різних регіонів Західної України. У житлових приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, що відтворює атмосферу того часу. У господарських приміщеннях - різноманітний сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент, назагал біля 20 тисяч експонатів.

__1600x1200 __3_1600x1200 s3

Вартість індивідуальної екскурсії - 350 грн. Окремо оплачуються вхідні квитки: 25 грн/дор, 15 грн/дит.

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life),
або по інтернету:zamovyty

Львів Личаківське кладовище

Екскурсія у Львів

 

ЕКСКУРСІЇ У ЛЬВОВІ

Древній Львів – це музей під відкритим небом, у якому нараховується біля 2000 історико-архітектурних пам'яток. Протягом усієї його історії різні народи приносили сюди свої культуру, традиції і релігії. Тому в архітектурі Львова зустрічаються різні стилі: готика і бароко, ренесанс і романський стиль, рококо і ампір, еклектика і конструктивізм. Львів є осередком національної ідеї і культури. Тут знаходиться більше 40-ка музеїв, картинні галереї, театри і клуби. У Львові був заснований один з найстаріших у Центральній Європі і один з перших в Україні університет.

У жодному місті України ви не побачите стільки екскурсійних груп в історичному центрі, як у Львові! Без сумніву,   екскурсії Львовом запам'ятаються Вам назавжди, бо це місто є туристичною Меккою України!!! 

Оглянути весь Львів за один день неможливо, але, якщо приєднаєтеся до нашої екскурсії по місту, то, все-таки, побачите його головні визначні місця і отримаєте массу позитивних вражень! Ми пропонуємо різноманітні цікаві екскурсії по Львову з ліцензованим гідом / екскурсоводом, в тому числі:

Екскурсії по Львову Оглядова екскурсія по Львову (пішохідна)
Визначні місця Львова Автобусна / автомобільна екскурсія по Львову
Личаківське кладовище Львів Екскурсія в національний історико-культурний заповідник-музей "Личаківський цвинтар"
Шевченківський гай Львів Екскурсія в музей народної архітектури і побуту "Шевченківський гай"
Палац Потоцьких Львів Екскурсія "Австрійський Львів"
Екскурсії по підземному Львову  Екскурсія "Підземелля Львова"
Підземелля Львова  Інші цікаві екскурсії у Львові
   

Ви маєте можливість вибрати будь-які із представлених екскурсій і замовити їх за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), або по інтернету: zamovyty

 

Личаківське кладовище

Національний історико-культурний музей-заповідник «Личаківський цвинтар» - відоме меморіальне кладовище у Львові та Україні площею 40 га. Існує з 1786 року. На цвинтарі - близько 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі капличок і гробівців, на могилах встановлено близько 500 скульптур та барельєфів. Личаківське кладовище є місцем поховань здебільшого заможних і видатних жителів міста Львів. Сім’ї перших, звичайно, могли дозволити собі замовити видатних скульпторів Європи (Г. Вітвер, Шімзери, Ю. Марковський тощо) для того, аби вони виготовили нагробні пам’ятники-скульптури. Через те більшість скульптурних нагробків мають високу мистецьку цінність, зокрема «Спляча красуня», «Плачуча мадонна», «Діва на кулі» тощо. 

Личаківське кладовище у львові Личаківське кладовище легенди Личаківське кладовище фото


Тут поховані багато відомих людей світового рівня, зокрема письменники Іван Франко, Маркіян Шашкевич, Ростислав Братунь, Ірина Вільде, художники і скульптори Леопольд Левицький, Еммануїл Мисько, Євген Дзиндра, Іван Труш, архітектори Юліан Захаревич, Іван Левинський, композитори Володимир Івасюк, Ігор Білозір, Станіслав Людкевич, Анатолій Кос-Анатольський, фольклористи й етнографи Володимир Барвінський, Іван Вагилевич, музикант Сергій Кузьминський, оперна співачка Соломія Крушельницька, вчені Олександр Барвінський, Іван Крип’якевич, громадські і державні діячі Євген Петрушевич, Дмитро Вітовський, єпископ Микола Чарнецький тощо.
На цвинтарі є декілька воєнних меморіалів: воїнів Червоної Армії, визвольних змагань українського народу, «цвинтар орлят» (польські військові поховання 1918-1920 рр) і жертв терору НКВС у 1941 р.

c4 c5 c6

Вартість - від 350 грн за екскурсію. Окремо оплачуються вхідні квитки на Личаківський цвинтар: 25 грн/дор, 15 грн/студ, або діти після 12 р., 10 грн/діти до 12 р.

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life)
або по інтернету: zamovyty

Львів шевченківський гай

Екскурсії у Львів

Екскурсії для учнів Львів

Личаківське кладовище легенди

 

ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО ЛЬВОВУ

         Туристичний маршрут нашої оглядової пішохідної екскурсії складений таким чином, що Ви зможете в цілому оглянути та почути про всі визначні архітектурні будівлі, пам’ятники та місця, котрі знаходяться в історичному центрі і за які власне відомий у світі місто Львів. Середньовічний Львів, на перший погляд, видається настільки маленьким, що обійти всі його закутки, здавалося б, можна за один день. Однак, що більше ми показуватимемо Вам об’єктів, то більше Ви переконуватиметесь в протилежному… Власне, через красу, неповторність, кількість старовинних об’єктів та захоплюючу розповідь нашого гіда поїздка у Львів на вихідні та екскурсії у середньовічному Львові запам’ятаються Вам назавжди… Â Прогулянки по древньому Львову лишень тоді матимуть сенс, як Ви спочатку побуваєте на екскурсії! І якщо Ви, прибувши у Львів, вирішили замовити у нас екскурсовода, то Вас, безумовно,  зацікавить історія та архітектура міста, львівські легенди тощо.

Під час екскурсії Ви, зокрема, побачите такі визначні місця міста Львова:

Вихідні у Львові поїздка у Львів на вихідні поїздка у Львів 2012
Площа Ринок Сакральні споруди Театри
Поїздка у Львів но 2 дні екскурсія одноденна екскурсія по Львову Відпочинок у Львові
Музеї Пам'ятники Оборонні споруди


Тривалість екскурсії – 2,5 год.

Увага! За бажанням клієнта наша екскурсія може включати експрес-презентацію найвідоміших кафе, ресторанів та цукерень Львова, що траплятимуться на шляху екскурсії (два в одному: історико-архітектурна (2 год 45 хв) і гастрономічна (15 хв)).

Вартість екскурсії у збірній групі - 75 грн/ос.

Вартість індивідуальної екскурсії для сім'ї чи друзів - 400 грн.

Вхідні квитки у Вірменський Собор (2 грн) та латинський собор (5 грн) оплачуються окремо!

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life)
або по інтернету: zamovyty

Тур вихідного дня у Львів

Екскурсії у Львові

Екскурсії для школярів по Львову

Визначні місця Львова

 


Сторінка 6 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 20 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.