Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Каплиця Боїмів

Каплиця Боїмів – видатна памятка сакральної архітектури Львова. Каплиця була збудована у 1609-1611 для родини Георгія Боїма. Він був патрицій угорського походження. Каплицю  збудували біля Латинського собору, на території цвинтару. Георгій Боїм розпочав будову каплиці, а закінчував його син Павло. В каплиці було поховано 14 членів родини Боїмів.

Львів екскурсії каплиця Боімів Відпочинок у Львові

Вчені припускають, що архітектором каплиці був  Андреас Бемер, який збудував ратушу і сусідню каплицю Кампіянів.

В кінці VXIII ст.. поховання були перенесені на львівські цвинтарі, а ключі від каплиці передано катедрі, згідно заповіту Георгія Боїма.

Каплиця Боїмів збудована у стилі ренесанс, що переходить в бароко. Вона оздоблена одним куполом . На куполі можна бачити Хрест і постать Ісуса Христа в скорботі.

                                Львів екскурсії Тури у Львів

На східній стіні каплиці можна побачити фрески – портрети Георгія Боїма і його дружини Ядвіги. Північна стіна прикрашена фресками – іконами Богоматері і Христа, а над ними зображений Юрій Змієборець.

Вражає своєю красою і оригінальністю фасад каплиці. Серед колон і орнаментів, можна побачити ніші із статуями апостолів Петра і Павла, барельєфні статуї пророків і тексти їх пророцтв, а також великий барельєф «Зняття з Христа.»

Не менш красивим і цікавим є інтер’єр каплиці. Крім змістовних ікон, тут можна побачити знамениту скульптурну групу «Пієта», художника Пфістера,  із постатями Георгія Боїма, його дружини і ще 12 їх потомків.

Якщо бажаєте замовити екскурсію "Вуличками середньовічного Львова", під час якої ознайомитесь, в тому числі, з каплицею Боїмів, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області)

 

Цікаві екскурсії у Львові

Окрім надзвичайно популярних екскурсій, як-от «Вуличками древнього міста», автобусна/автомобільна екскурсія, «Австрійський Львів», чи «Личаківський цвинтар», ми пропонуємо Вашому розгляду інші оригінальні, тематичні, чи театралізовані, і, в будь-якому випадку, не менш цікаві екскурсії по Львову:

 

Австрійський Львів

Пішохідна екскурсія
 

«…Це було так давно, ще за часів бабці Австрії…» часто любили повторювати львів’яни похилого віку про період лояльної політики австрійських імператорів. Це був час першого поїзда і електричного трамваю, культури кави і шоколаду, пам’ятників архітектури, що нагадують стару Європу.
Це був час Другого Розквіту Львова…

екскурсія по Львову від вокзалу Що подивитись у Львові u14

 

      Прогулянка кварталами епохи величі Австро-Угорської імперії. Починається з проспекту Свободи, права сторона якого нагадує середньовіччя, а ліва – епоху сецесії, еклектики і романтизму XIX ст. Зовнішній огляд австрійських будівель, палаців, пасажів і вулиць. Серед іншого Ви побачите Університет ім. І.Франка - колишній сейм королівства Галичини і Лодомерії, Політехніку, шедеври бароко у Львові: собор Св. Юра і костел М.Магдалени, Картинну галерею, Оссолінеум, Головну почту, палаци графа Потоцького (найгарніший у Львове, французький класицизм), Сапєгів (французьке бароко), ренесансний палац-копія флорентійського Палаццо Строцці, арсенал Сенявських, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу – польському поету, «ширяючу в повітрі» статую Меркурія, готелі «Жорж» (найстаріший в місті), «Гранд», «Імперіал», перший в місті хмарочос поч. XX ст.., квартал «червоних ліхтарів» XIX ст. і багато іншого. (3 години).

 

Тип екскурсії - індивідуальна.

Вартість екскурсії - 400 грн. Окремо оплачуються вхідні квитки у Будинок Вчених: 30 грн/дор, 15 грн/школярі. 

Ви маєте можливість вибрати будь-які із представлених екскурсій і замовити їх за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life); 044-383-2-382 (для Києва і області)

 

Екскурсія по Львову на автобусі / автомобілі

Оглядова екскурсія / тур по Львову на автомобілі / автобусі дасть Вам відповідь на питання: «Що цікавого у Львові» протягом… всього 2-3 годин. Справа в тому, що екскурсія включає внутрішній і зовнішній огляд пам’яток архітектури та інших визначних місць, котрі майже ніколи не показують під час пішохідних екскурсій через їхню віддаленість від центру, але без яких Львів неможливо уявити. Сюди відносять в першу чергу бароковий ансамбль собору Св. Юра – головної святині греко-католиків України, костел Св. Єлизавети – найвищу сакральну споруду Львова (висота шпилів – до 80 м), костел Св. Магдалени (зараз Дім органної музики, що має другий по величині орган України), монастир Св. Лазаря, пам’ятник С. Бандері, ж/д вокзал. В соборі Св. Юра у Вас буде можливість оглянути його вишуканий інтер’єр,  підземні крипти, де поховані визначні митрополити греко - католицької церкви , а також почути історію та поклонитися чудотворній іконі Божої Матері Теребовлянської, котра зцілила не одну сотню людей.
 

Під час подорожі по Львову на автобусі / автомобілі Ви також побачите національні університети «Львівська політехніка» і імені І. Франка (колишній галицький сейм часів австрійської імперії). Апогеєм екскурсії стане підйом на найвищу точку міста - оглядовий майданчик гора Високий Замок (413 м н. р. м.), звідки відкривається панорама цілого Львова з висоти пташиного лету.
 

Цю екскурсію можна почати відразу після Вашого прибуття на ж/д вокзал Львова (див. "Тури до Львова"). В цьому випадку Вам не прийдеться добиратися до місця проживання громадським транспортом, економите час, а також, у випадку прибуття рано-вранці, і гроші за раннє поселення.

Вартість автобусної оглядової екскурсії по Львову - 150 грн/ос. 

У вартість входить екскурсійне і транспортне обслуговування.

У вартість не входять вхідні квитки на Личаківський цвинтар: 30 грн/дор, 20 грн/студ., або учні

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life).

Тур вихідного дня у Львові

 

Легенда про "сплячу красуню"

Існує декілька версій легенди про сплячу красуню. Але в будь-якій з них головною героїнею виступає молода актриса Регіна Марковська. Отже, згідно з однією версією, молода актриса так сильно увійшла в роль на сцені театру (а вона повинна була «померти» згідно сценарію в кінці п’єси), що її серце дійсно зупинилось прямо на сцені. Згідно іншої версії, вона померла на сцені не від того, що так сильно переживала за виконання, а тому, що прийняла отруту. У неї перед цим померло два син – 1,5 і 7 років і Регіна втратила сенс життя.

Якщо бажаєте взнати, хто насправді похований там, а також почути історії Личаківського кладовища, життя людей, похованих там, легенды, пов’язані з ними, то, не коливаючись, звертайтесь до нас за телефонами 0966-99-88-99 (d-juice);      050-22-22-546 (МТС);        063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:            Замовити

 


Сторінка 2 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 19 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.