Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Екскурсії по Львову


Каплиця Боїмів

Каплиця Боїмів – видатна памятка сакральної архітектури Львова. Каплиця була збудована у 1609-1611 для родини Георгія Боїма. Він був патрицій угорського походження. Каплицю  збудували біля Латинського собору, на території цвинтару. Георгій Боїм розпочав будову каплиці, а закінчував його син Павло. В каплиці було поховано 14 членів родини Боїмів.

Львів екскурсії каплиця Боімів Відпочинок у Львові

Вчені припускають, що архітектором каплиці був  Андреас Бемер, який збудував ратушу і сусідню каплицю Кампіянів.

В кінці VXIII ст.. поховання були перенесені на львівські цвинтарі, а ключі від каплиці передано катедрі, згідно заповіту Георгія Боїма.

Каплиця Боїмів збудована у стилі ренесанс, що переходить в бароко. Вона оздоблена одним куполом . На куполі можна бачити Хрест і постать Ісуса Христа в скорботі.

                                Львів екскурсії Тури у Львів

На східній стіні каплиці можна побачити фрески – портрети Георгія Боїма і його дружини Ядвіги. Північна стіна прикрашена фресками – іконами Богоматері і Христа, а над ними зображений Юрій Змієборець.

Вражає своєю красою і оригінальністю фасад каплиці. Серед колон і орнаментів, можна побачити ніші із статуями апостолів Петра і Павла, барельєфні статуї пророків і тексти їх пророцтв, а також великий барельєф «Зняття з Христа.»

Не менш красивим і цікавим є інтер’єр каплиці. Крім змістовних ікон, тут можна побачити знамениту скульптурну групу «Пієта», художника Пфістера,  із постатями Георгія Боїма, його дружини і ще 12 їх потомків.

Якщо бажаєте замовити екскурсію "Вуличками середньовічного Львова", під час якої ознайомитесь, в тому числі, з каплицею Боїмів, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області)

 

Цікаві екскурсії у Львові

Окрім надзвичайно популярних екскурсій, як-от «Вуличками древнього міста», автобусна/автомобільна екскурсія, «Австрійський Львів», чи «Личаківський цвинтар», ми пропонуємо Вашому розгляду інші оригінальні, тематичні, чи театралізовані, і, в будь-якому випадку, не менш цікаві екскурсії по Львову:

 

Австрійський Львів

Пішохідна екскурсія
 

«…Це було так давно, ще за часів бабці Австрії…» часто любили повторювати львів’яни похилого віку про період лояльної політики австрійських імператорів. Це був час першого поїзда і електричного трамваю, культури кави і шоколаду, пам’ятників архітектури, що нагадують стару Європу.
Це був час Другого Розквіту Львова…

екскурсія по Львову від вокзалу Що подивитись у Львові u14

 

      Прогулянка кварталами епохи величі Австро-Угорської імперії. Починається з проспекту Свободи, права сторона якого нагадує середньовіччя, а ліва – епоху сецесії, еклектики і романтизму XIX ст. Зовнішній огляд австрійських будівель, палаців, пасажів і вулиць. Серед іншого Ви побачите Університет ім. І.Франка - колишній сейм королівства Галичини і Лодомерії, Політехніку, шедеври бароко у Львові: собор Св. Юра і костел М.Магдалени, Картинну галерею, Оссолінеум, Головну почту, палаци графа Потоцького (найгарніший у Львове, французький класицизм), Сапєгів (французьке бароко), ренесансний палац-копія флорентійського Палаццо Строцці, арсенал Сенявських, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу – польському поету, «ширяючу в повітрі» статую Меркурія, готелі «Жорж» (найстаріший в місті), «Гранд», «Імперіал», перший в місті хмарочос поч. XX ст.., квартал «червоних ліхтарів» XIX ст. і багато іншого. (3 години).

 

Тип екскурсії - індивідуальна.

Вартість екскурсії - 350 грн. Окремо оплачуються вхідні квитки у Будинок Вчених: 15 грн/дор, 10 грн/шк 

Ви маєте можливість вибрати будь-які із представлених екскурсій і замовити їх за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life); 044-383-2-382 (для Києва і області)

 

Екскурсія по Львову на автобусі / автомобілі

Оглядова екскурсія / тур по Львову на автомобілі / автобусі дасть Вам відповідь на питання: «Що цікавого у Львові» протягом… всього 2-3 годин. Справа в тому, що екскурсія включає внутрішній і зовнішній огляд пам’яток архітектури та інших визначних місць, котрі майже ніколи не показують під час пішохідних екскурсій через їхню віддаленість від центру, але без яких Львів неможливо уявити. Сюди відносять в першу чергу бароковий ансамбль собору Св. Юра – головної святині греко-католиків України, костел Св. Єлизавети – найвищу сакральну споруду Львова (висота шпилів – до 80 м), костел Св. Магдалени (зараз Дім органної музики, що має другий по величині орган України), монастир Св. Лазаря, пам’ятник С. Бандері, ж/д вокзал. В соборі Св. Юра у Вас буде можливість оглянути його вишуканий інтер’єр,  підземні крипти, де поховані визначні митрополити греко - католицької церкви , а також почути історію та поклонитися чудотворній іконі Божої Матері Теребовлянської, котра зцілила не одну сотню людей.
 

Під час подорожі по Львову на автобусі / автомобілі Ви також побачите національні університети «Львівська політехніка» і імені І. Франка (колишній галицький сейм часів австрійської імперії). Апогеєм екскурсії стане підйом на найвищу точку міста - оглядовий майданчик гора Високий Замок (413 м н. р. м.), звідки відкривається панорама цілого Львова з висоти пташиного лету.
 

Цю екскурсію можна почати відразу після Вашого прибуття на ж/д вокзал Львова (див. "Тури до Львова"). В цьому випадку Вам не прийдеться добиратися до місця проживання громадським транспортом, економите час, а також, у випадку прибуття рано-вранці, і гроші за раннє поселення.

Вартість автобусної оглядової екскурсії по Львову - 100 грн/ос. 

У вартість входить екскурсійне і транспортне обслуговування.

У вартість не входять вхідні квитки на Личаківський цвинтар: 25 грн/дор, 15 грн/студ., або діти до 12р., 10 грн/діти до 12 р. 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life).

Тур вихідного дня у Львові

 

 

Легенда про "сплячу красуню"

Існує декілька версій легенди про сплячу красуню. Але в будь-якій з них головною героїнею виступає молода актриса Регіна Марковська. Отже, згідно з однією версією, молода актриса так сильно увійшла в роль на сцені театру (а вона повинна була «померти» згідно сценарію в кінці п’єси), що її серце дійсно зупинилось прямо на сцені. Згідно іншої версії, вона померла на сцені не від того, що так сильно переживала за виконання, а тому, що прийняла отруту. У неї перед цим померло два син – 1,5 і 7 років і Регіна втратила сенс життя.

Якщо бажаєте взнати, хто насправді похований там, а також почути історії Личаківського кладовища, життя людей, похованих там, легенды, пов’язані з ними, то, не коливаючись, звертайтесь до нас за телефонами 0966-99-88-99 (d-juice);      050-22-22-546 (МТС);        063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:            Замовити

 


Сторінка 2 з 6

Користувачів онлайн

На даний момент 25 гостей на сайті