Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Екскурсії по Львову Екскурсії по замках
Екскурсії по замках Львівщини

Жовква - Крехів

Екскурсія триває 6 год без відвідування печерного монастиря, або 7-8 год при його відвідуванні.
 Виїзд зі Львова – о 9.00, повернення у Львів – максимум о 17.00.

Вартість екскурсії без вхідних квитків - 300 грн/ос. Вартість вхідних квитків у Жовківський замок - 3 грн/ос, Крехівський монастир - благочинний внесок. 

Жовква - улюблене приватне місто-резиденція короля Яна III Собеського – переможця турків під Віднем у 1683 р. Тут перебували гетьмани І. Мазепа, П. Дорошенко, непереможний С. Жолкевський. Півроку тут проживав Петро I під час Північної війни і саме тут він склав план розгрому шведів. Проте, чи спрацював він, ми розповімо під час екскурсії. Деякі історики вважають, що саме у Жовкві народився Богдан Хмельницький

жовква замок в жовкві місто жовква

Попавши на центральну площу Жовкви, усвідомлюєш, що час завмер тут ще з кінця 16 ст. через відсутність значних архітектурних змін уцілілих старовинних будинків. Більше того, велич архітектури органічно вписується в довколишню природу неймовірної краси, оскільки Жовква знаходиться біля підніжжя порослих лісом Розточанських пагорбів. В місті з часів середньовіччя збереглись будинки, квартали, каземати, Жовківський замок (1594-1606 рр.), «падаюча» вежа-дзвінниця, костели Св. Лаврентія та домініканський (17-18 ст.), що побудований за взірцем храму з Неаполя, найбільша в Європі у 17 ст. ренесансна синагога, дерев'яна церква Різдва (1705), Василіанська церква та монастир (17-20 cт.), де зберігаються мощі священника, чудотворця і мученика Св. Партенія.

Середньовічний Крехівський монастир - це цілий оборонний комплекс з високими стінами, бійницями, оглядовими вежами і глибоким ровом для захисту від татар. Оточений лісистими Розточанськими пагорбами. Донині діючий монастир славетний своєю історією, легендами та чудотворними іконами. Тут у Вас буде можливість вклонитися чудотворній іконі Пречистої Діви Марії. Розповідають, що ікона була принесена в монастир після того, як очі Діви Марії почали кровоточити і сльози текли без перерви кілька тижнів. Після цього ікона почала виздоровляти хворих і повертати зір сліпим.

середньовічний крехівський монастир Крехів монастир у Крехові

 

Святе джерело знаходиться приблизно в 1 км від монастиря. До нього треба добиратися через ліс, піднімаючись частину шляху дещо похилим пагорбом. Однак, вода із джерела дуже смачна і корисна, тому ваші труди окупляться сторицею! Є припущення, що, виявивши цілющу силу цього джерела, чернеці-схимники Йоіл та Сильвестр вирішили саме біля цього місця заснувати монастир в 1612-1618 рр. Й справді, попавши сюди, Ви відчуєте неймовірний приплив енергії! Багато людей регулярно приїжджають сюди здалека, щоби набрати святої води!
 

При замовленні 6-7-годинної екскурсії Ви також відвідаєте печерні церкву Благовіщення та монастир під назвою "Камінь Тимоша". Саме тут в кінці XVI ст. оселилися згадані ченці.

 

У вартість включено екскурсійне й транспортне обслуговування та вхідний квиток на територію Жовківського замку.
 

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice); ·050-22-22-546 (МТС); ·063-39-323-39 (Life).

 

Cвірж - Старе Село - Унів

Одноденна екскурсія

Виїзд зі Львова – 10.00, повернення – 16.00

                   Романтичний Свіржський замок (XVI-XVII cт.) входить до Топ-100 чудес України – місце зйомок фільму «Д’Артаньян і три мушкетери». Побудований на відрозі пагорбу, оточеного з трьох сторін озером. З четвертої сторони замок оточений глибоким ровом, заповненим в давні часи водою. Зовнішній вигляд замку і внутрішні дворики збереглись практично без змін з XVII ст. Замок у Свіржі дуже схожий на твердині феодалів Західної Європи. Кожен закуток замку нагадує про ті далекі часи, коли наші землі зазнавали нападів зі сторони зовнішніх ворогів. Згідно з нашою, хоч і суб’єктивною думкою, ні в одному із замків України Ви не відчуєте такого віяння старовини і романтики, як у внутрішніх двориках Свіржської фортеці

Паломницькі тури по зах. Україні Екскурсії по Львову Львів замки

Старосільський замок (XV-XVII cт) – найбільший за площею на Львівщині. На сьогоднішній день збереглись тільки його величні руїни, тобто стіни і вежі майже на початкову висоту. Палац і господарські приміщення всередині замку не збереглися. Тим не менше, висота стін (до 8 м) і веж (до 14 м), їхній орнамент і розміри замку вражають уяву…

            Святоуспенська Унівська Лавра – середньовічний монастир, обнесений оборонними мурами і вежами. Уневська Лавра є однією з головних святинь і місць паломництва греко-католиків України… Лавра в Уневі побудована на тому місці, де з-під землі б’є цілюще джерело…

             Відвідавши ці об’єкти, Ви дізнаєтеся про їхню історію, події, власників, чи настоятелів, та легенди, отримаєте естетичне та духовне задоволення, адже вони розташовані на лоні чудової природи Гологір. А свята вода, яка за переказами зцілила не ходячого Івана Лагодовського – засновника Унівської Лаври, - надасть Вам сили!

 Вартість екскурсії на особу в групі - 300 грн

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:
0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

 

Олеський замок музей

Олеський замок є найбагатшим замком України за кількістю оригінальних музейних експонатів. Також замок в Олесько має найбагатшу замкову колекцію деревяних скульптур у цілій Європі. Львівська картинна галерея, відділом котрої є замок в Олеську, має в десятки разів більшу колекцію середньовічних портретів, ніж в цілій Україні та Росії разом узятих. Тому в Олеському замку можна побачити оригінальні портрети польського короля Стефана Баторія, страченої французької королеви Марії Антуанетти, фундатора Успенського собору Почаївської Лаври, могутнього магната Миколи Потоцького, національних героїв за незалежність Угорщини княгині Ілони Зріні та її сина Ференца Ракоці II та багато інших видатних особистостей.

В музеї можна оглянути багатющу колекцію середньовічних ікон, чудово відреставрований середньовічний іконостас з с. Голоски, та вівтар із римо-католицького костелу, алебастровий надгробок Анни Сенявської з Бережанського замку, чудові брюссельські шпалери ІІ половини XVI ст. – “Поліфем” та “Одісей на ловах”.

Одним із найцінніших експонатів замку є мармуровий бюст передчасно померлої королеви Варвари Радзівіл (найстаріший серед усіх відомих на сьогодні оригіналів). В. Радзивіл входить до двадцятки найвизначніших білорусів. Недавно до Олеського замку повернулося після реставрації величезне батальне полотно “Битва під Віднем” Мартино Альтомонте (1692 р). Його розмір – 7,4 х 7,2 м! Для того, щоб його розмістити, в одній із залів розбирають стелю! Це полотно прославляє короля Яна III Собеського – уродженця Олеського замку та переможця турків під Віднем.
Кількість музейних експонатів Олеського замку налічує сотні одиниць. Їх неможливо описати в коротенькому ессе, їх треба бачити і про них та долю тих, хто там зображений чи кому вони належали, треба чути!!!

Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Олеський замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);      050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).
або по інтернету:zamovyty

 

Золочівський замок

Золочівський замок розташований у місті Золочів, Львівська область. Відділ Львівської галереї мистецтв, пам'ятка історії і культури національного значення. Впродовж віків замок був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою, навчальним закладом. Побудований у 1634 р. на місці старого дерев'яного замку, який оточували потужні земляні вали, обкладені каменем, з бастіонами на кутах та сухі pови. У дворі замку є два палаци. Більший з них має назву Великого палацу, а Китайський палац знаходиться навпроти виїзної вежі. До сьогоднішнього дня збереглась перша система каналізації.
З часів заснування збереглися вали, бастіони, частково надбрамний корпус Золочівського замку, а равелін і міст – це вже реконструкція.
У замковому дворі збереглися донині лише Китайський палац, Великий житловий палац і значно перебудована у кінці XIX століття надбрамна вежа.
Великий житловий палац Золочівського замку — велична двоповерхова будівля в ренесансному стилі. У серпні 2009 р. Великий палац Золочівського замку відкрито для огляду. На першому поверсі Великого палацу в експозиційних залах представлено історію замку, тюремний час, період реставрації, регіон Золочева, а також тут розміщена палацова капличка Благовіщення, виставковий зал, зали ХVІІ і ХVІІІ століття і королівська скарбниця з реконструкцією корони Данила Галицького.

Львів замки Замки Львівщини екскурсії Львів екскурсійні програми


У Великому палаці представлено більше 550 експонатів, в тому числі 122 одиниці живопису, 123 одиниці меблів, зброя, порцеляна, скульптура, килими, речі, знайдені під час реставраційних робіт, мисливські трофеї та інше.

Китайський палац у Золочівському замку збудовано в кінці 17 ст. Палац має вигляд двоповерхової шпилястої ротонди з одноповерховими бічними прибудовами. У відреставрованому Китайському палаці Золочівського замку відкрито Музей Східних культур. Навколо палацу закладено східний парк з альтанкою.
Одним із найцікавіших експонатів у Золочівському замку є камені з зашифрованими написами, датованими кінцем 14 – поч.15 ст. Припускають, що написи могли бути зроблені тамплієрами, яким також міг належати замок в околицях с. Новосілки, звідки, власне, привезені камені.
Понад 20 млн грн. на відновлення Золочівського замку пожертвував Петро Писарчук. На ці кошти відреставрували Китайський і Королівський палаци, проклали системи водо- та теплопостачання, відбудували равелін та підйомний міст.


Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Золочівський замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).
або по інтернету:zamovyty

Львів екскурсії замки

Львів екскурсії по місту

 

Підгорецький замок

Підгорецький замок - палац — пам'ятка архітектури епохи Ренесансу, що стоїть у селі Підгірці Бродівського району Львівської області. Замок було збудовано протягом 1635—1640 років за принципом тогочасної голландської системи укріплень. Керував роботами архітектор Андреа дель Аква на замовлення коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського, у власності котрого і перебували на той час Підгірці. У результаті будівництва замок став одним із найкращих у Європі зразків ренесансної архітектури палацово-бастіонного типу.

Підгорецький замок розміщений на одному з численних відрогів Гологір на висоті 398 м. над рівнем моря. Укріплення замку та в'їзна брама спрямовані у бік рівнинної південної частини плато, а палац - в сторону долини. З вікон палацу відкривається чудовий краєвид, який при хорошій погоді охоплює місцевість в радіусі десятків кілометрів.

Екскурсії по замках Львівщини Замки Екскурсії до Львова Тури по замках Львівщини

Замок має форму квадрата зі сторонами майже 100 метрів кожна. На його кутах розташованіÂ  бастіони п'ятикутної форми. Побудований з цегли та каменю. Між внутрішньою і зовнішньою стінами замку облаштовано каземати. Покрівля казематів вистелена гладкими кам'яними плитами, утворюючи тераси з балюстрадами. Ці тераси у мирний час використовувались для прогулянок, а у воєнний — для розміщення гармат. Вістря бастіонів направлені у різні сторони. Їх завершують витесані з каменю сторожові вежі-кавальєри. З трьох сторін замок оперізує глибокий, облицьований каменем сухий рів та земляні вали.

1997 року Підгорецький замок передали Львівській галереї мистецтв. Не в останню чергу цей переломний момент у історії замку стався  завдяки клопотанням Героя України Бориса Возницького. У фондах галереї зберігається велика кількість речей із замку, які вдалося врятувати Б. Возницькому. Ці речі після реставрації замку планують туди повернути, а палац перетворити на музей інтер'єрів.

Станом на сьогодні замок зачинено на реставраційно-відновлювальні роботи. Однак, лишень зовнішній огляд замку вражає туристів. Окрім того, можна спуститися у підземелля замку, прогулятися замковими терасами, подвір’ям та казематами та парком.

Підгорецький парк належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. Був побудований на рівні найкращих зразків так званих "італійських парків", через що Підгорецький замок і парк називали «Версалем Східної Європи». Розкішний колись парк до сьогоднішнього дня оточує замок з усіх боків. Так званий італійський парк міститься з північного боку ансамблю. Його розташували на терасах. До другої тераси вели барокові сходи, що спиралися на аркаду. Найбагатшою за оздобленням була друга тераса з фонтаном, партерами та мармуровими скульптурами з Італії. Третю терасу прикрашав зелений масив з просіками, що їх використовували для прогулянок.

У 2008 р. Всесвітній фонд охорони пам'яток відніс Підгорецький замок до списку 100 найважливіших об’єктів світу, що потребують негайної реставрації.

Якщо бажаєте замовити екскурсію по замках «Золота підкова Львівщини», куди входить Підгорецький замок, тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    966-99-88-99 (d-juice);        050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life),    

  або по інтернету:zamovyty

Замки Львова екскурсії

Олеський замок Львів

 


Сторінка 1 з 2

Користувачів онлайн

На даний момент 27 гостей на сайті