Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home ЕКСКУРСІЇ Екскурсії для школярів
Екскурсії для школярів

ЕКСКУРСІЇ ДЛЯ УЧНІВ

Ми пропонуємо одно-, дво- та кількаденні екскурсії для школярів, котрі хочуть побачити Львів та Львівщину.
Ви можете скласти екскурсійну програму на свій розсуд, використовуючи програму, представлену нижче:

                           Екскурсійні тури для учнів і студентів львів

ДЕНЬ 1 включає, як правило, дві, зрідка три екскурсії по Львову (пішохідні, або пішохідну + автобусно-оглядову) тривалістю 2,5 - 3 год кожна (одна до, а друга після обіду). Початок екскурсій о 7.00 - 10.00 ранку, завершення о 14.00 – 17.00. Після них можна відвідати сувенірні магазини, історичний, або етнографічний музеї, музеї історії релігії тощо, ринок «Вернісаж», або Дім Шоколаду, чи Світ Кави. На вечір можна замовити театралізоване дійство на середньовічну тематику в підземеллях одного з костелів Львова, відвідати Оперний театр, театр ім. М. Заньковецької, 3-D кінотеатр тощо.
 

ДЕНЬ 2 і ДЕНЬ 3 включає відвідування визначних місць Львівщини у супроводі гіда - екскурсовода і переїзд до них, між ними та назад автобусом.

За Вашим бажанням тур може бути продовжений на 1-3 дні.

Організаторам груп - подарунки та сувеніри від фірми!!!

ДЕНЬ 1

_екскурсії по Львову для школярів

ПРОГУЛЯНКА ПО ЛЬВОВУ (пішохідна)

Екскурсії по Львову для учнів


АВТОБУСНА / АВТОМОБІЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ПО ЛЬВОВУ

Екскурсія для школярів Львів

ЕКСКУРСІЯ В НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК - МУЗЕЙ Â 

 ЛИЧАКІВСЬКИЙ ЦВИНТАР (пішохідна)

Поїздка у Львів на 3 дні

МУЗЕЙ НАРОДНОЇ АРХІТЕКТУРИ ТА ПОБУТУ "ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГАЙ" (пішохідна)

Палац Потоцьких у Львові

ЕКСКУРСІЯ "АВСТРІЙСЬКИЙ ЛЬВІВ" (пішохідна)

Відпочинок у Львові

ЕКСКУРСІЯ "ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА" (пішохідна)

 ДЕНЬ 2

q8

ЕКСКУРСІЇ ПО ЗАМКАХ ЛЬВІВЩИНИ

ДЕНЬ 3

Тури для школярыв в Карпати

ЕКСКУРСІЇ В КАРПАТИ

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:

0966-99-88-99       (d-juice);                050-22-22-546       (МТС);                063-39-323-39       (Life),
або по інтернету: zamovyty

 


Користувачів онлайн

На даний момент 31 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.