Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Екскурсії по Львову Паломницькі тури
Паломницькі тури

Паломницькі тури

         Західна Україна багата не тільки на історико-архітектурні пам’ятки, але і на місця паломництва. Це не випадково, адже ці землі були заселені людьми з давніх давен і події, які тут розвивалися, були надзвичайно бурхливими. Багато святинь було засновано монахами, котрі рятувалися від нашестя монголо-татар 1240 р. Інші святині були засновані на кошти людей, котрі зцілилися, як правило, після обмивання у чудодійних джерелах та після щирої молитви-просьби чи покаяння до чудодійних ікон. Таких історій зцілень, фізичних і духовних, надзвичайно багато. Історія кожного із святих місць Західної України по-своєму унікальна. Ми пропонуємо Вам вибрати паломницький тур / екскурсію по святинях Львівщини, Івано-Франківщини, Тернопільщини серед наведених нижче:
 

Почаївська Лавра 

Унівська Лавра

Жовква – Крехів

 

Почаївська лавра

Почаївська лавра це найбільша православна святиня в Західній Україні, та друга, після Києво – Печерської лаври в Україні.  Ще з давніх часів і по сьогоднішній день тисячі прочан ідуть і їдуть до Почаєва, щоб вшанувати це величне святе місце. Найбільші дні прощі 5 серпня – Почаївської Божої Матері,  28 серпня, на Успення Пресвятої Богородиці, та 10 вересня, на Преподобного Іова. В лаврі є печерна церква монаха  Іова, де зберігаються його мощі. Багато людей намагаються доторкнутися до мощей, щоб оздоровитися, адже ще за життя Іов володів благодаттю Божою за праведне життя, та міг зцілювати. Багато людей могли бачити сяйво над його могилою.

Почаївська лавра Почаївська лавра екскурсії Почаївська лавра тури зі Львова


Побудована лавра на кам’яній горі, висотою 75 метрів над округою. За легендою, лавру заснували ченці з Києво – Печерської лаври, які тікали від татар на захід у 1240 році. По дорозі вони зупинилися переночувати біля гори. Їм явилася Божа Мати і вони вирішили зостатися там. Печери у горі служили першими келіями. Відбиток стопи Діви Марії залишився на камені і з цього місця забило цілюще джерело.
В головному вівтарі зберігається чудотворна ікона Божої Матері. У 1597 році поміщиця Ганна Гойська подарувала ікону монастирю. На Волинь ікону привіз з Константинополя грецький митрополит Іеофіт. Він зупинився у домі поміщиці на відпочинок. За гостинний прийом, подарував їй ікону. Ікона зцілила народженого сліпим брата Ганни Гойської. З тих пір було дуже багато чудесних зцілень іконою. У 1675 році Почаївську лавру оточили турки, але несподівано відступили. Це також зараховують до благодатей ікони.
Почаївська лавра вражає своїми настінними розписами, скульптурами і орнаментами. До лаври належать такі споруди: Свято – Успенський собор і келії ( 1771-1782рр.); Архієрейський дім (1825р.); надбрамний корпус (1835р.); дзвіниця висотою 35 м. (1861-1869рр.); Троїцький собор (1902- 1912рр.)

Вартість екскурсійної поїздки в Почаївську Лавру та озеро Св.Анни - 350 грн/дор, діти - 300 грн.

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life).

 


Користувачів онлайн

На даний момент 28 гостей на сайті