Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Екскурсії по Львову Екскурсії по Західній Україні
Екскурсії по Західній Україні

ЕКСКУРСІЇ ПО ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

замок у ЛуцькуЯкщо Ви бажаєте відправитися в подорож по Західній Україні, наша обширна екскурсійна програма створена саме для Вас! Ви можете вибрати екскурсії, представлені нижче, на свій розгляд:

Тури в Закарпаття зі Львова Екскурсії по Закарпаттю
Тури в Камянець -Подільський Екскурсії по замках Поділля
d1-002 Екскурсії по замках Волині
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 
 

 

 

Бережани - Рогатин - Галич

Екскурсія в Бережани і Бережанський замок (1554 р.), що розташовані відповідно на і серед живописних пагорбів Східного Поділля, справить на Вас незабутнє враження! Подорож в місто Бережани залишить Вас із десятками, а то і сотнями фотографій! Адже тут тісно переплелися мальовнича природа, старовинна архітектура та миловидні будинки бережанців. Поїздка з нами у Бережани включатиме зовнішній огляд таких об’єктів, як Миколаївський костел і монастир бернардинів (1630-83 рр.), костел Різдва Діви Марії (1620 р.), Троїцький собор, ратуша (1811 р.), вірменський костел (1764 р.), споруда допомогової каси (1910 р) в модерновому стилі тощо. За своєю фотогенічністю серед галицьких містечок Бережани конкурують навіть з королівським містом Жовква

DSC02014-001 DSC02040 ___-001


За кількістю знаменитих людей, котрі народилися, працювали, жили і гостювали тут, Бережани певно займають перше місце серед провінційних містечок з цілої України! Ось лишень деякі з цього списку: письменники Маркіян Шашкевич, Іван Франко, Богдан Лепкий, Андрій Чайковський та Осип Маковей, оперні співаки Соломія Крушельницька та Володимир Їжак, композитори Остап Нижанківський і Денис Січинський, польський полководець і диктатор Едвард Ридз Смігли, український мученик і святий Микола Конрад, шахіст Василь Іванчук, математики Мирон Зарицький та Едуард Кофлер, скульптор Ян Пфістер, Ісаак Стрейзанд (дідо Барбари Стрейзанд), полковник Максим Кривоніс, гетьман Іван Мазепа, цар Петро Перший, король Август ІІ…
Ескурсія в замок у Бережанах є кульмінацією поїздки в це місто. Якщо, наприклад, замки «Золота підкова» Львівщини постали на високих пагорбах, то Бережанська фортеця - в заболоченій долині ріки Золота Липа на острові, утвореному двома її рукавами. Цей замок було створено як військово-оборонно-палацову споруду. За своєю функціональністю він нагадує Підгорецький замок – палац у Львівській області, але за будовою фортеця у Бережанах є абсолютно іншою. Остання мала форму п'ятикутника з 4-ма оборонними вежами, з яких три дійшли до наших днів. Оборонний замок у Бережанах мав чимало прибудованих до своїх стін житлових будинків, серед яких найгарнішим був, звичайно, палац Сенявських. Саме гетьман Микола Сенявський збудував у 1554 р замок, палац та Троїцький замковий костел – усипальницю. Палац замку у Бережанах за пишне оздоблення порівнювали з краківським Вавелем. Внутрішнє подвір'я нагадувало формою італійське палаццо.
Один із найзнаменитіших польських поетів Юліуш Словацький згадував у своєму творі «Ян Білецький» твердиню у Бережанах:
Бжежанський пан в околиці чарівній
Оселю мав. Там поміж двох потоків
Розкішний замок у красі предивній
Каплиця й башти зводились високі.

У травні 2011 року завалилась частина замкової стіни, тому поспішайте замовити у нас екскурсію у Бережанський замок

Екскурсія в Рогатин приходить на зміну попередній і ми покажемо Вам тут місцеві визначні місця: пам’ятник Насті Лісовській (більш відомій, як Роксолана ), римо-католицький готично-ренесансовий костел св. Миколая (XV-XVII ст.), одна з найстаріших в Україні дерев’яних сакральних споруд - церква Святого Духа (1644-45 рр.), оборонна кам'яна Церква Різдва Пресвятої Богородиці (XІІ?—XVІІІ ст.) тощо. Також ми розповімо Вам про історію Рогатина та життя Роксолани – дружини турецького султана, захопленої під час нападу на місто кримськими татарами і проданої в гарем султана. Ви дізнаєтеся багато цікавих фактів про неї та підступну атмосферу інтриг при султанському дворі, а також якою ціною вдавалося їй вийти з цієї боротьби переможницею і відвернути турецького агресора від української землі.

Завершує нашу подорож екскурсія в древній Галич

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:    0966-99-88-99 (d-juice);    050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:
Замовити екскурсію

 

Твердині Волині

Львів – Луцьк – Дубно – Тараканів – Львів
Виїзд зі Львова о 8.00, повернення – о 20.30

11.00 - 13.00 - Оглядова екскурсія по Луцьку, огляд замку Любарта. Луцький замок Любарта є центральною спорудою Луцького державного історико-культурного заповідника «Старе місто». Протягом століть він був могутньою і неприступною твердинею, адміністративним, політичним і духовним центром краю. У замковій канцелярії працював тоді ще мало кому відомий майбутній гетьман України, переможець московських військ під Конотопом Іван Виговський. Проте, незважаючи на свою міць, замок був узятий штурмом повсталими селянами і козаками Северина Наливайка.

Замок Люберта в Луцьку Луцький замок Замки України


Екскурсія в Луцький замок включає огляд його архітектурного комплексу, будинків шляхетських судів XVIІІ ст. та повітової скарбниці поч. ХІХ ст., залишків собору Іоанна Богослова з ХІІ ст. і князівського палацу з XІV–XVI ст. У приміщенні колишньої повітової скарбниці функціонує Музей книги; у будинку шляхетських судів – Художній музей; у В'їзній вежі замку облаштовано експозиції кераміки, виробів з металу, меблів. Місто Луцьк може похвалитися і тим, що у Владичій вежі можна оглянути арсенал і єдиний в Україні Музей дзвонів.

13.00 -13.30 - Обід

замок в Дубно dubno тараканів форт

14.30 - 15.30 - екскурсія по замку в Дубно. На відміну від Луцького замок князів Острозьких у Дубно є фортифікацією бастіонного типу, в якому, проте, збереглись до наших днів два палаци: князів Острозьких (XVII ст.) і Любомирських (XVIII ст.). Останній нещодавно наповнили колекцією картин із Львівської картинної галереї. Замок оточений з двох сторін рікою Іквою, а з інших двох – сухим ровом, який в часи середньовіччя при потребі легко заповнювався річковою водою. Під бастіонами знаходяться величезні підземелля. Вони настільки великі, що дві карети запряжені кіньми могли вільно розминутися. Під час екскурсії у замок в Дубно ми покажемо Вам ці підземелля і розповімо для чого вони були призначені! Під цими підземеллями є ще один рівень розгалужених підземних ходів. Костел Яна Непомука, монастир бернардинців, кармеліток босих та синагога на території середньовічного Дубно були з’єднані цими ходами із замком! Дубенський замок ні разу не було взято штурмом! Дубенська фортеця та події довкола неї були описані в повісті М. Гоголя "Тарас Бульба"!

16.00 - 17.30 - Екскурсія по Тараканівському форту (Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) – фантастичному бетонно-цегляно-земляному укріпленню. Цей форт, що розташований за селом Тараканів, був побудований царським урядом для захисту південно-західних рубежів Російської імперії. Росіяни з притаманним їм розмахом спорудили біля берегів ріки Іква новітню на той час фортецю. Її висота доходить до 15 і більше метрів, проте ззовні вона не помітна через могутній і крутий земляний вал, що оточує форт по периметру. Важко уявити, скільки тисяч тонн землі було навезено сюди щоб утворити цей захисний вал! Тараканів форт – це витвір прогресивної інженерної думки того часу! Його треба бачити!

Якщо бажаєте замовити дану екскурсію, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами:  0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області).

zamovyty

Львів екскурсії вартість

 


Користувачів онлайн

На даний момент 15 гостей на сайті