Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Календарні тури у Львів


Львів гастрономічний

Екскурсії по Львову

Такого ще в Україні та Європі не було!!!

Вечеря 1000 осіб за одним столом під час

Гастрономічного фестивалю у Львові!!!

 Уперше у Львові відбудеться величезний гастрономічний фестиваль, який презентуватиме Львів як гастрономічну столицю України. До фесту долучаться ресторатори міста, які, презентуючи заклад, запропонують гостям до смакування свої вишукані страви та напої. Власникам кнайп, кав'ярень та ресторацій буде запропоновано винести особливу атмосферу їхнього закладу на вулицю! З-поміж різних страв буде представлена кухня різних народів, адже Львів – це багатокультурне місто.

День1 – 21.04
Приїзд у Львів. Трансфер в готель, або самостійне добирання в квартиру подобово.
Поселення в готель, або квартиру подобово згідно правил розрахункового часу (заселення 13:00 - 14:00, виселення 12:00).

14:00 - 17:00 - Оглядова пішохідна екскурсія «Кулінарні традиції середньовічного Львова".

Проспект Свободи – це єдиний центральний проспект в Україне, під яким протікає... ріка!!! Огляд площі Ринок - історичного центру міста, Ратуші, Аптеки – музею, барокового Домініканського костелу (названого багатьма собором за свою красу), Вірменського кварталу - перлини сходу у Львові, комплексу Успенської церкви і таємничої каплиці Боїмів (перші об’єкти, занесені за свою унікальність в список світової спадщини UNESCO), оборонного Бернардинського монастиря, розкішного костелу Єзуїтів, готичного Латинського собору, головної святині римо-католиків,  руїн синагоги «Золота роза», пам’ятника князю - королю Данилу Галицькому - засновнику Львова і багато іншого (3-3.30 години).

Прогулянки по Львову Незвичайні екскурсії по Львову Недорогі тури у Львів

Під час екскурсії Ви почуєте про кулінарні традиції середньовічного Львова і які саме кулінарні вироби найвправніше готували і випікали городяни. Ви дізнаєтеся, чому в Середні Віки Галичина була житницею Європи, а Львів – її «рибною» столицею!

Фішка програми:
* Експрес-презентація найвідоміших кафе, ресторанів та цукерень Львова, що траплятимуться на шляху екскурсії.

В екскурсовода Ви отримаєте інформацію про найпопулярніші у туристів і львів’ян місця відпочинку і розваг, а також програму заходів фестивалю "Львів гастрономічний".. При кожному бронюванні для орієнтації по місту і «звабливих» місцях Ви отримаєте карту міста.

Вільний час для самостійних прогулянок по місту і участь в заходах "Гастрономічного фестивалю": конкурси, розваги для дітей і дорослих, майстер класи.

Романтична вечеря по-галицьки (за дод. плату - 65 грн/ос.)

Увечері факультативно пропонуємо: «Екскурсія для дорослих» або «Середньовічний Бал», або тур «Під градусом».

 

2 день - 22.04
Сніданок.

Факультативно: 09:45 - 17.30 - виїзд на екскурсію «Замки «Золотої Підкови» Львівщини»

Тури по Замках Львівщини не Дорого Львів туристичний маршрут Тур по замках Львівщини

Якщо бажаєте замовити тур «Львів гастрономічний», тоді, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС);    063-39-323-39 (Life),    044-383-2-382 (для Києва і області);
або по інтернету:            Замовити

 

8 березня у Львові: тур на 4 дні

 Екскурсійна програма для індивідуалів і груп 08 - 11.03.2012

«Що любов об’єднає, смерть не розлучить...» , 1594 р.
Львівські Ромео і Джульєтта (італієць Мікеліні і українка Пелагея)

Восьме березня у Львові День Святого Валентина у Львові we3 Вихідні у Львові

1 день - 08 березня
Приїзд у Львів. Поселення згідно правил розрахункового часу (заселення 12.00 - 13:00). Можемо організувати трасфер за дод. оплату.

14:00 - 17.00 -  Оглядова пішохідна екскурсія "Весна кохання в середньовічному Львові".

Проспект Свободи – це єдиний центральний проспект в Україне, під яким протікає... ріка!!! Огляд площі Ринок - історичного центру міста, Ратуші, Аптеки – музею, барокового Домініканського костелу (названого багатьма собором за свою красу), Вірменського кварталу - перлини сходу у Львові, комплексу Успенської церкви і таємничої каплиці Боїмів (перші об’єкти міста, занесені за свою унікальність в список світової спадщини UNESCO), оборонного Бернардинського монастиря, розкішного костелу Єзуїтів, готичного Кафедрального собору, головної святині римо-католиків, руїн синагоги «Золота роза», пам’ятника князю - королю Данилу Галицькому - засновнику Львова і багато іншого.

Під час екскурсії Ви почуєте трагічні і зі щасливим кінцем історії кохання відомих у свій час жителів міста, побачите будинки і палаци, де вони жили, раділи і страждали… Ви прогуляєтеся місцями львівських Ромео і Джульєтти, дізнаєтеся, де вони поховані.

Фішка програми:
* Зброя лицарських турнірів, відчайдушних дуелей, вишукані шпаги галантних кавалерів середньовіччя в Музеї Зброї.
 

В екскурсовода Ви отримаєте інформацію про найпопулярніші у туристів і львів’ян місця відпочинку і розваг, а також програму заходів. При кожному бронюванні для орієнтації по місту і «звабливих» місцях Ви отримаєте карту міста.
Вільний час для самостійних прогулянок по місту, дарування квітів коханій і участь в різноманітних заходах та розвагах для дітей і дорослих

 Романтична вечеря по-галицьки (за дод. плату - всього 65 грн/ос.)

Увечері за додаткову оплату пропонуємо: «Екскурсія для дорослих» або «Середньовічний Бал»

 

2 день - 09.03
Сніданок.

Факультативно: 09:45 - 17:30 виїзд на екскурсію «Замки «Золотої Підкови» Львівщини» (доплата 175 грн)

екскурсія для груп Львів Поїздка в Олеський замок Екскурсійні послуги у Львові

 

3 день - 10.03
Сніданок.

Факультативно: 10:00 - 18:00 - екскурсійна поїздка в Карпати (доплата 250 грн)

Тур вихідного дня у Львів на 8 березня Тур зі Львова в Карпати на 8 Березня Тури зі Львова на 8 Березня
                                                                                 4 день 11.03

10:00 - 13:00 - Пішохідна екскурсія «Австрійський Львів»

«…Це було так давно, ще за часів бабці Австрії…» часто любили повторювати львів’яни похилого віку про період лояльної політики австрійських імператорів. Це був час першого поїзда і електричного трамваю, культури кави і шоколаду, пам’ятників архітектури, що нагадують стару Європу.
Це був час Другого Розквіту Львова…

 Прогулянка кварталами епохи величі Австро-Угорської імперії. Починається з проспекту Свободи, права сторона якого нагадує середньовіччя, а ліва – епоху сецесії, еклектики і романтизму XIX ст. Зовнішній огляд австрійських будівель, палаців, пасажів і вулиць. Серед іншого Ви побачите Університет ім. І.Франка - колишній сейм королівства Галичини і Лодомерії, Політехніку, шедеври бароко у Львові: собор Св. Юра і костел М.Магдалени, Картинну галерею, Оссолінеум, Головну почту, палаци графа Потоцького (найгарніший у Львове, французький класицизм), Сапєгів (французьке бароко), ренесансний палац-копія флорентійського Палаццо Строцці, арсенал Сенявських, пам’ятники Божій Матері, Адаму Міцкевичу – польському поету, «ширяючу в повітрі» статую Меркурія, готелі «Жорж» (найстаріший в місті), «Гранд», «Імперіал», перший в місті хмарочос поч. XX ст.., квартал «червоних ліхтарів» XIX ст. і багато іншого.

Тур у Львів Україна Тур у Львів хороший гідТур у Львів на 8 Березня


 Вільний час. Після обіду пропонуємо факультативні екскурсії, або відвідування музеїв, театрів...

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ з особи при розміщенні в номері "стандарт", або квартирі подобово, в грн.

Хостел Люкс-хостел Квартира Готель** Квартира Готель** Готель*** Готель****

окраїна центр центр ближній центр центр центр центр центр

395 425 485 545 545 665 665 990 1650
 

Увага! Ціни дійсні при бронюванні заздалегідь!

Для дітей до 12 р з батьками, школярів і груп більше 10 чол. - скидки!

У вартість входить :
1) проживання (3 ночі) в готелі вибраної категорії, 1-кім. квартирі подобово (2-3-місне розміщення), або хостелі (3-6- місне); 2) сніданки (тільки в готелях 3***, 4****); 3) екскурсійне обслуговування згідно програми;
4) страхівка НВ 1000 грн. МС 10000 грн. категорії А для громадян України від 2 до 65 років;

У вартість не входить:
- харчування (крім сніданку в готелі 3 ***, 4****) ;
- факультативи;
- вхідні білети;
- доплата за раннє заселення в готель.

Якщо бажаєте замовити дану екскурсійну програму, то, не вагаючись, звертайтесь до нас за телефонами: 0966-99-88-99 (d-juice); 050-22-22-546 (МТС); 063-39-323-39 (Life), 044-383-2-382 (для Києва і області); 

 


Сторінка 3 з 3

Користувачів онлайн

На даний момент 13 гостей на сайті


Швидка новина

Щоб залишити відгук заповніть форму:

Залишити відгук
Фамілія
Invalid Input
Ім`я
Invalid Input
Звідки Ви (нас. пункт)
Invalid Input
Ваш відгук
Invalid Input

Відгуки

Я только недавно посетила город Львов. Слышала много хороших отзывов, но как говорят лучше раз увидеть, чем 100 раз услышать.. Это просто супер! Незабываемо красивые здания, узкие улочки, средневековая брущатка под ногами, придают городу особенную атмосферу. После прослушанной ·нами экскурсии, посмотрели на город другими глазами. Главное, чтобы экскурсовод интересно проводил экскурсию. Нам посоведовали ·именно такого .Очень интересно, захватывающе. 3 часа экскурсии пролетело незаметно. Также очень впечатлили экскурсии по замкам «Золотой подковы». Всем советуем посетить!!!

Анжелина Нефедова. г.Москва

 


В 2010 мы с друзьями посетили Львов впервые. Мы были проездом в Лумшоры. Так как у нас были всего одни сутки во Львове, мы решили заказать экскурсию по городу. ·Хозяйка квартиры посоветовала нам обратиться в infohotels.lviv.ua, за что мы ей очень благодарны. Спасибо экскурсоводу Наде за интереснейшую экскурсию. В этом году мы решили встретить Новый год во Львове. Ребята позаботились обо всем- от съемного жилья, незабываемой встречи Нового года, до экскурсий по городу и замкам. Спасибо им большое. Праздник удался!!!

Игорь. Киев

 


Здравствуйте! Нам с мужем очень повезло найти хороших экскурсоводов ·во Львове, Остапа и Людмилу. Спасибо Вам большое за интересные и разнообразные экскурсии по средневековому Львову и Лычаковскому кладбищу. Нам был предложен выбор индивидуальной или групповой экскурсии. Поскольку мы не хотели групповой экскурсии, то согласились на индивидуальную и… не пожалели!!! Можем с ответственностью рекомендовать обоих экскурсоводов. Впечатления незабываемые!!! Кстати, Остап провел с нами еще полчаса после окончания экскурсии, отвечая на вопросы и объективно рекомендуя те, или иные заведения. Выражаем искреннюю благодарность еще раз.

Анна и Олег Остаховы. Киев.

 


Хочу щиро подякувати персоналу компанії infohotels.lviv.ua у Львові і зокрема, менеджеру Надії за дійсно людське відношення. Так сталося, що ми запізно кинулися на пошуки однокімнатної квартири у Львові подобово. Вже втратили надію знайти щось, побачили рекламу їхнього сайту інфохотелз.ком.юей, задзвонили. Нам не змогли щось відразу запропонувати, пояснивши, що перед святами все зайнято. Одначе, менеджер Надія запропонувала оперативну інформацію по готелях. Виявилось, що дійсно в деяких готелях ще є місця! Однак, буквально наступного дня нам передзвонили з цієї фірми і запропонували квартиру, з якої зняли бронь. При цьому нам чесно сказали, що в квартирі недавно поламався холодильник і власник не встиг купити нового. Така відвертість підкупила нас і ми все одно взяли цю квартиру, бо вона близько до центра, а зберігати припаси в холодильнику ми не збиралися. І добре зробили! У квартирі комфорт і все решта працювало чудово. Спасибі ще раз!!!

Надія Баревська. Тернопіль.

 


Благодарим Остапа и Надежду из турфирмы infohotels.lviv.ua за чудесный сервис и увлекательные прогулки по городу!!!

Людмила. Одесса.

 


 

Друзі! Для сімей із дітьми рекомендую брати 3-годинні сімейні екскурсії Львовом!. Ми з дружиною і дітьми, наприклад, замовили саму таку. Протягом цього часу нам розповіли про історію та архітектуру, визначних людей міста Львова тощо. В останні півгодини, коли діти трохи притомилися і ми попросили екскурсовода звернути в кафе, Людмила (так звали нашого екскурсовода) порекомендувала деякі з найкращих кав’ярень Львова, і коли ми зупинились в одному з них, то вона ще розповіла історію виникнення першої кав’ярні у Львові. Коротше кажучи, видно було, що екскурсовод справді піклується про те, щоб у клієнта склалося хороше враження про Львів та екскурсію по місту…

Олег з Стрия.

 


 

Спасибо Остапу Романовичу за организацию отдыха во Львове и Львовщине. Буду Вас рекомендовать своим друзьям и всем, кто собирается приехать и интересно провести время в вашем городе!

Андрей. Ивано-Франковск.

 


 

Пане Остапе, дякуємо за допомогу у бронюванні кімнат хостелу та купівлі квитків на оперу для нашої групи і, звичайно, чудову одноденну автобусну та пішохідну екскускурсії по Львову! Все було просто супер!!! Чекайте нас із школярами знову, наступного року!

Ольга Терехова. Хмельницький.