Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home Екскурсії по Львову Тури до Львова
Тури до Львова

Тури до Львова з Полтави

Тури до Львова з Полтави з кожним стають все більш популярними. Найоптимальніший варіант прибуття на тур з Полтави до Львова – це поїзд №111 Харків – Львів. Час прибуття на кінцеву станцію – 14.41. Для того, щоб максимально ефективно використати залишену другу половину світлового дня, ми пропонуємо Вам почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі обєкти, як костел Святої Єлизавети і собор Святого Юра. Таким чином, екскурсійна програма завершиться в 17-18.00 і у Вас ще буде достатньо часу на каву, шоколад і прогулянки по місту.  

Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

 

Тури до Львова з Харкова

Тури до Львова з Харкова  з кожним роком стають все більш популярними. Найоптимальніший варіант прибуття на тур з Харкова до Львова – це поїзд №111 Харків – Львів. Час прибуття на кінцеву станцію – 14.41. Для того, щоб максимально ефективно використати залишену другу половину світлового дня, ми пропонуємо Вам почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі обєкти, як костел Святої Єлизавети і собор Святого Юра. Таким чином, екскурсійна програма завершиться в 17-18.00 і у Вас ще буде достатньо часу на каву, шоколад і прогулянки по місту.  

Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

 

Тури до Львова з Черкас

Тури до Львова з Черкас з кожним роком стають все популярнішими. На тур у Львів із Черкас найкраще добиратися поїздом №397, час прибуття на кінцеву станцію – 9.52 ранку. Для того, щоб максимально ефективно використовувати світловий день, ми пропонуємо Вам почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі обєкти, як костел Святої Єлизавети і собор Святого Юра. Потім можна зробити перерву на пізній сніданок, а після нього здійснити пішохідну екскурсію по древньому Львову. Таким чином, насичена екскурсійна програма завершиться в 15-16.00 і у Вас ще буде достатньо часу на сувеніри, каву і прогулянки по місту.  

Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

Якщо бажаєте замовити тури до Львова і по Західній Україні, то, не вагаючись, звертайтесь до нас!

 

Тури до Львова з Одеси

           Тури до Львова з Одеси з кожним роком стають дедалі популярнішими. На тур до Львова із Одеси можна добиратися декількома поїздами. Якщо у Вас поселення у Львові в 12-14.00 і ви бажаєте в першу чергу поселитися, тоді краще, звичайно ж, сідати на поїзд №228 Одеса – Львів. Він прибуває у Львів в 10.40 ранку. Однак, якщо Ви бажаєте використовувати світловий день максимально ефективно, в тому числі і для екскурсій, тоді краще брати квитки на поїзд №26 Одеса – Львів. Його час прибуття – 7.40 ранку. Це, справді, ідеальний час для того, щоб почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі обєкти, як костел Святої Єлизавети і собор Святого Юра. Потім можна зробити перерву на пізній сніданок, а після нього здійснити пішохідну екскурсію по древньому Львову. Таким чином, насичена екскурсійна програма завершиться в 13-14.00 і у Вас ще буде достатньо часу на сувеніри, каву і прогулянки по місту.

Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

 

Тури до Львова із Запоріжжя

       Тури до Львова з Запоріжжя з кожним роком стають все популярнішими. На тур до Львова із Запоріжжя найкраще, звичайно, сідати на поїзд №120 Запоріжжя –Львів. Він прибуває в столицю Галичини о 11.40 ранку. Ми можемо запропонувати Вам почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу відразу після прибуття! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі об’єкти, як костел Святої Єлизавети і собор Святого Юра. Потім можна зробити перерву на обід, а після нього здійснити пішу екскурсію по древньому Львову. Таким чином, насичена екскурсійна програма завершиться в 17-18.00 і у Вас ще буде достатньо часу на каву, шоколад і прогулянки по місту.  

Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

 


Сторінка 1 з 2

Користувачів онлайн

На даний момент 7 гостей на сайті