Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Home
Тури до Львова


Тури до Львова з Києва

     Тури до Львова з Києва з кожним роком стають все популярнішими. На тур з Києва до Львова можна вирушити різними поїздами, найкраще нічними. Це зручно для киян, оскільки увечері вони сідають в поїзд, а вранці  вже прибувають у Львів. В цьому випадку Ви максимально ефективно використовуєте світловий день, в том числі і для екскурсій. Ми пропонуємо Вам почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі обєкти, як костел Святої Єлизавети і собор Святого Юра. Потім можна зробити перерву на пізній сніданок, а після нього здійснити пішохідну екскурсію по середньовічному Львову. Таким чином, насичена екскурсійна програма завершиться в 13-14.00 і у Вас ще буде достатньо часу на сувеніри, каву і прогулянки по місту.  

      В нашій практиці, одначе бували випадки, коли туристи сідали в експрес-поїзд №169 в Києві і прибували у Львів пізно увечері. Незручність такої поїздки очевидна. Адже тоді, на рівному місці, втрачаються додаткові гроші: оплата на таксі до місця ночівлі плюс оплата за додаткову добу. У цьому немає абсолютно ніякої необхідності, оскільки наш екскурсовод, якщо Ви побажаєте, зустріне Вас вранці на вокзалі! До речі, в цьому випадку при замовленні автомобільної / автобусної і однієї з пішохідних екскурсій по Львову ми не беремо додаткової оплати!

Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

 

Тури до Львова з Дніпра

Тури до Львова з Дніпра з кожним роком стають все популярнішими. Відправлятися на тур у Львов із Дніпропетровська найкраще швидким поїздом № 41 Дніпропетровськ – Трускавець. Він прибуває в столицю Галичини о 8.20 ранку. Це зручний час прибуття для максимально ефективного використання світлового дня, в том числі і для екскурсій. Ми можемо запропонувати Вам почати оглядову автомобільну / автобусну екскурсії по Львову просто з вокзалу! Адже сам вокзал є архітектурним шедевром, а в 2 – 5 хв їзди від нього знаходяться такі відомі обєкти, як костел Святої Ельжбети і собор Святого Юра. Потім можна зробити перерву на пізній сніданок, а після нього здійснити пішохідну екскурсію по древньому Львову. Таким чином, насичена екскурсійна програма завершиться в 14-15.00 і у Вас ще буде достатньо часу на сувеніри, каву і прогулянки по місту.

 Ми гарантуємо високий сервіс і оптимальні ціни!

 

Тури до Львова

Якщо Ви приїжджаєте до Львова поїздом, то, відповідно, Ваш розклад туру вихідного дня прив’язаний в значній мірі до часу прибуття. Неправильно спланований графік екскурсій і відпочинку у Львові через надто пізнє, або раннє прибуття поїзда може призвести до значної і нераціональної втрати часу і , звичайно ж, погіршенню приємних вражень про поїздку у Львів. Щоби запобігти цьому, погляньте, будь-ласка, на наші рекомендації нижче:

Тури до Львова з Дніпропетровська

Тури до Львова із Запоріжжя

Тури до Львова з Києва

Тури до Львова з Одеси

Тури до Львова з Полтави

Тури до Львова з Харкова

Тури до Львова з Черкас

 


Сторінка 2 з 2

Користувачів онлайн

На даний момент 29 гостей на сайті