Infohotels.lviv.ua Ukraine

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Запрошуємо Вас до Львова - одного з кращих міст світу!

ЕКСКУРСІЇ ТА ТУРИ ДО ЛЬВОВА ТА ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ

ВІТАЄМО ГОСТЕЙ ЛЬВОВА ТА ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ!

Західна Україна вже протягом сторіч приваблює людей з різних куточків України та Європи, а в останні роки - світу. В середні віки безліч колоністів: євреїв, поляків, німців, італійців, угорців, шотландців, - прибувало сюди на запрошення українсько-руських та литовських князів, польських та угорських королів. А починаючи з середини XIX cт у північно-східні окраїни Австро-Угорської імперії почали навідуватися численні туристи з Відня, Праги, Кракова та інших європейських міст.

Західна Україна займає відносно невелику площу, проте багата на різноманітні ландшафти, рослинний і тваринний світ, ну і, звичайно, історичні події та історико-архітектурні пам'ятки. Найбільшим містом на Заході країни та неофіційною столицею Галичини є Львів. Дехто називає його перлиною України, хтось – маленьким Парижем, але, в будь-якому випадку, це місто нікого і ніколи не залишало байдужим. У ньому зростали, трудилися, черпали наснагу багато відомих та талановитих, у Львові було відзнято безліч фільмів і досі він зустрічає тисячі туристів зі всього світу, а не лише з України. Багата історія, традиції та архітектура сприяли тому, що Львів зараз називають культурною столицею України. І не тільки культурною! Багато-хто вважає його ще й пивною, кавовою та шоколадною столицею.

Одначе Львів – це дещо більше, ніж архітектура, пиво, кава та шоколад. Щоби його по-справжньому зрозуміти, потрібно навідуватися туди не раз, і кожного разу ви побачите його по-новому. А дізнатися більше про історію Львова, відвідати найцікавіші місця ви зможете під час екскурсій, які ми проводимо для Вас щодня! Якщо ви приїжджаєте до Львова всього на кілька днів, то самостійно Вам буде достатньо важко його відчути та роздивитися. Але наші екскурсії по Львову та області допоможуть це компенсувати – екскурсійні програми зроблені так, щоби ви могли побачити якомога більше за певний час. А якщо вам дуже сподобаються якісь місця та заклади, то ви зможете повертатися до них пізніше, при наступній можливості відвідати місто Лева. Тим більше, що Львів вам завжди буде радий – у багатьох місцях ви зможете побачити лозунг «Львів відкритий для світу», у чому вже впевнилися десятки тисяч туристів.

Ми працюємо як з індивідуалами, так і з групами. При цьому допоможемо вам зробити комфортними не лише прогулянки Львовом, а й проживання, у випадку груп, ще й харчування. У місті багато бюджетних та висококласних хостелів та готелів, а також безліч кав’ярень, кафе та ресторанів. Усі вони мають особливу атмосферу, створену для того, аби ви не тільки не були голодні, а ще й отримали справжнє задоволення.

Якщо ж Вас цікавлять відпочинок в Карпатах, Закарпатті, Волинь, Кам'янці-Подільському, Чернівцях, Хотині, або паломницькі тури в Почаїв, тоді Вам також варто набрати наш номер телефону. Одноденна екскурсія зі Львова в Карпати на водоспади Кам'янка і скелі Тустань, або на скелі Довбуша чи водоспад Шипіт - озеро Синевир сподобається Вам красою природи та пов'язаними з нею легендарно-історичними подіями. Тури на Прикарпаття та Закарпаття вражають колоритом гірських ландшафтів, палаців та місцевими традиціями, а поїздки на Буковину, Поділля та Волинь - багатою історико-архітектурною спадщиною. Особливе місце займають паломницькі тури в Почаїв. Містечко вражає красою соборів та легендарною історією. Більше того, віруючі і навіть деякі атеїсти відчувають певне духовне, а деколи й фізичне полегшення, або й зцілення після відвідування Почаївської Лаври і натхненної розповіді монаха.

Тому, якщо у вас з’явилася можливість відвідати Львів та Західну Україну, не гайте часу, а ми зробимо так, щоби ви отримали хороший, інформативний та цікавий екскурсійний тур. Маса позитивних емоцій очікує вас на землі першого українського короля Данила, героїв, легенд та історій, кави та шоколаду! Так долучайтеся до тих, кого поїздка в наші краї вже зробила щасливим і дала натхнення!

                                      тури в Карпати з Києва Камянець-Подільська фортеця екскурсії
                                                        де знаходиться Почаївська лавра

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

 

Користувачів онлайн

На даний момент 8 гостей на сайті